Akbank Konut Kredisi Transferi Sabit Ödemeli Azalan Ana Para Borcu ile

Akbank başka bankalarda bulunan konut kredisi borçları için borç transferi imkanı sunuyor. Akbank’a konut kredisi borçlarını aktaranlar daha uygun koşullarla geri ödeme şansına sahip oluyorlar. Akbank konut kredisi borç transferi kredisi sabit faizli ve sabit aylık taksit ödmelei olarak hesaplanıyor ve geri ödeniyor. Akbank konut kredisi borç transferi kredisi 120 ay vadeye kadar istenilen vadelerde kullanılabiliyor.

Aylık sabit bir geliri olan maaşlı çalışanlar ya da minimum belirli bir geliri olan serbest meslek sahipleri tarafından kullanılabilen borç transfer kredisinden başka bankalara mortgage borcu bulunan herkes yararlanabiliyor. Bir başka bankadan yüksek faiz oranı ile kullanılmış olan konut kredisini avantajlı güncel faiz oranları Akbank’a transfer edenler taksit tutarlarını azaltıyor, faiz yüklerini hafifletiyorlar.

Borçlu olunan bankanın erken kapama ücreti talep etmesi durumunda erken kapama ücretini de kredi taksitlerine ekleyerek 120 aya varan vadelerde ödemek mümkün. Akbank borç transfer kredisi kullanmak isteyenler Akbank’ın web sitesini ziyaret ederek adlarını soyadlarını ve telefon numaralarını bırakmaları halinde Akbank’ın mortgage uzmanları tarafından aranıyorlar. Akbank mortgage kredisi hakkında her türlü bilgi ve başvuru için iletişim bilgilerini bırakmak yeterli oluyor. Akbank yetkilileri verilen telefon numarasından en kısa sürede geri dönüş yaparak telefonla sizi arıyorlar.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Akbank Konut Kredisi Transferi Sabit Ödemeli Azalan Ana Para Borcu ile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Bankası Ailem Sağolsun Mortgage Konut Kredisi

Gençken ev sahibi olma ihtimaliniz artık % 95. Ailem Sağolsun Mortgage ile ilk evinizin % 95'ini kredi ile alabilirsiniz. Yapı...

Kapat