Akbank İnternetten Hediyeli Kredi Başvurusu Web Kredi

Akbank ’40 gün 40 gece Hediyeli Kampanya’ sloganıyla internet üzerinden ihityaç kredisi başvurusu kampanyası başlattı. WebKredi üzerinden ihtiyaç kredisine başvuranlar HP mini netbook kazanma şansı yakalıyorlar.

Akbank’ın hediyeli kredi kampanyasına başvurmak için Akbank’ın internet web sitesini ya da Akbank Bireysel İnternet Şubesini ziyaret etmek yeterli. İnternet web sitesinden Web Kredi aracılığıyla veya Akbank Bireysel İnternet Şubesinden başvuru yapıp kredi kullananlar çekiliş ile verilecek 40 HP mini netbook’dan birine sahip olma şansına kavuşuyor.

Tüm nakit ihtiyaçları için Akbank ihtiyaç kredisine internet üzerinden başvurmak çok kolay ve formalitesiz. Kampanya dönemi sonunda hediye kazanacak 40 kişi belli olacak.

Akbank’ın ihtiyaç kredisi sadece %0,95 faiz oranı ve 95 TL masraf ile kullanılabiliyor. Akbank’tan 24 ay taksitle 5.000 TL kredi kullananlar aylık 239 TL, 12 ay taksitle kredi kullananlar ise 448 TL kredi taksidi ödüyorlar.

İnternetten ihtiyaç kredisi başvurusunun yanısıra Akbank kredi kartlarının başvuruları da yapılabiliyor. Akbank Axess, Wings ve Fish kartlarının başvuruları internet üzerinden gerçekleşebiliyor.

İnternet üzerinden Web Kredi başvurularının cevabı birkaç dakika içinde cep telefonuna geliyor. Web Kredi başvurusu bilgilerinde herhangi bir eksiklik olduğu yolunda mesaj alanlar yine internet üzerinden kredi başvuru bilgilerini tamamlayabiliyorlar. Bunun için Akbank internet sitesindeki Web Kredi Eksik Bilgi Tamamlama butonuna tıklamak yeterli oluyor.

Tags : , , , , ,

One thought on “Akbank İnternetten Hediyeli Kredi Başvurusu Web Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Ayda 100 TL’ye Kredi Düğün Tatil Mobilya Tüm İhtiyaçlar İçin

TEB ayda 100 TL taksitle ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Düğünden tatile, mutfaktan yeni eşyaya kadar tüm ihtiyaçlar için kullanılabilecek...

Kapat