Akbank Cep Telefonundan Para Gönderme Kredi Kartına Hesaba

Akbank cep telefonundan her an ve heryerde anında para gönderilebilecek bir uygulama geliştirdi. Akbank’ın yeni uygulaması “Para Gönder” ile istenilen her zaman hesaba, kredi kartına ya da bir Akbank ATM’sine cep telefonu aracılığıyla para göndermek artık mümkün.

Akbank “Para Gönder” uygulamasıyla cep telefonlarından saniyeler içinde para transferi yapılabiliyor. İstenilen yerden, istenilen zamanda 20 saniye içinde kredi kartına ya da Akbank hesabına para gönderilebiliyor. Dünyanın en kolay, en hızlı para gönderme uygulamalarından biri “Para Gönder” uygulamasından yararlanmak için uygulamayı destekleyen telefon modellerinden birine ve Akbank’a kayıtlı Akbank Şifre Telefonuna sahip olanlar yararlanabiliyor.

Turkcell, Vodafone, Avea gibi tüm cep telefonu operatörlerinden para gönderme işlemi yapılabiliyor. “Para Gönder” uygulaması, mobil internet destekli ve iPhone ve Blackberry işletim sistemli cep telefonu olan tüm Akbank müşterileri tarafından kullanılabiliyor. ATM’ye ya da Akbank ve ya başka bir bankanın kartına para gönderme işlemlerinde, alıcının Akbank SMS Şubesi’ne üye olması gerekmiyor. Sadece göndericinin Akbank SMS Şubesi’ne üye olması yeterli oluyor. Akbank SMS Şubesi’ne üye olmak basit işlemler ile gerçekleşiyor.

Akbank’ın yeni mobil teknoloji hizmeti “Para Gönder” uygulaması günlük para gönderme limiti 1.000 TL, aylık olarak para gönderme limiti ise 4.000 TL. Günlük ya da aylık para gönderme limitlerini aşmamak şartıyla “Para Gönder” uygulaması ile sınırsız işlem yapmak mümkün.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Akbank Cep Telefonundan Para Gönderme Kredi Kartına Hesaba”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Renault Kampanyası 0.66 Faizle Şimdi Al Eylülde Öde Dosya Masrafsız

Renault 0.66 faiz oranıyla, dosya masrafı olmadan tüm binek modellere ve Yeni Kangoo Multix modeline sahip olma fırsatı sunuyor. 3...

Kapat