Akbank Axess Limit Artırımı Kredi Kartı Limitini Yükseltme Kanalları

Akbank kredi kartı Axess’in limitini arttırmak şimdi çok kolay. Kredi kartı limitlerini arttırmak isteyen Axess sahipleri Akbank şubelerinin yanısıra internet üzerinden ve telefon bankacılığı yoluyla da kolaylıkla kullanım limitlerini arttırabiliyorlar.

Akbank’ın Telefon Şubesi’ni arayarak Axess limitini arttırmak mümkün. Bunun yanında Akbank Bireysel İnternet Şubesini ziyaret ederek limit artış talebi yapılabiliyor. Axess’ini limitini belirlemek Axess kullanıcılarının elinde. Dileyen Axess kullanıcılarını ise Akbank şubelerini bizzat ziyaret ederek kredi kartı limit artırımı talebinde bulunabiliyorlar. Düzenli limit artış talimatı vererek, Axess limitinin otomatik olarak güncellenmesini sağlamak da mümkün.

Akbank Axess sahipleri alışverişlerinde peşin fiyatına taksit ve anında indirim olanaklarından yararlanıyorlar. Akbank ile anlaşmalı sayısız işyerinde, mağazada ve zincir mağazalarda sürpriz Axess kampannyalarına rastlamak mümkün. Akbank Axess ile alışveriş yapanlar kazandıkları puanları yeni alışverişlerinde para yerine kullanıyorlar. Akbank Axess internet üzerindeki pekçok alışveriş sitesinde de indirimler ve peşin fiyatına taksit imkanları sağlıyor.

Akbank Axess sadece yurtiçinde değil yurtdışında da kolay ve cazip alışveriş imkanları sunuyor. Akbank Axess ile yurtdışı seyahatlerde alışveriş yapılabiliyor. Ayrıca yurtdışındaki alışveriş sitelerinden Axess kullanılarak mal ve hizmet satın alınabiliyor. Axess dünyanın dört yanında geçerli itibarlı bir kredi kartı olarak kullanıcılarına sayısız avantajlar sağlıyor. Axess ile gerekli durumlarda uygun koşullarda, prosedürsüz ve taksitli olarak nakit çekimi de yapılabiliyor.

Tags : , , , , ,

130 thoughts on “Akbank Axess Limit Artırımı Kredi Kartı Limitini Yükseltme Kanalları”

 1. KIREDİ KARTIMIN LİMİTİNİ YÜKSELTMENİZİ İSTİYORUM SAYGILAR

 2. kredi kartımın limiti 200 tl 400 tl olmasını rica ediyorum

 3. 200tl olan neo kart limitimin yükseltilmesini istiyorum

 4. kıredi kartımın limiti 3250 limitimin 5000 olmasını istiyorum

 5. slm axess limitim 750 tl ama kullanmıyorum çünkü az olduğu için kullanmıyorum limit 2000 tl olması lazım kendim esnaf olduğum için

 6. akses kart limitimin 11000 tl olmasını talep ediyorum

 7. kredi kartımın limiti yetersiz geliyor limitimin yükselmesini istiyorum

 8. akses kartımın limiti 1000 tl az geliyor yükselmesini istiyorum

 9. axess limitartirimek.istiyorum.9ay.dır.taksitle.beşi.alemiyurum.limit.1500.tl.olsun

 10. Limit artirmak istiyorum 750 tl limitim 3000 tl olmasini istiyorum iyi gunler

 11. limitımı artırmak isterim nasıl yardımcı olabılırsın 3000 tl olsa en azında biraz malzeme alabılorsun

 12. KREDİ KARTIMIN LİMİTİNİ YÜKSELMESİNİ İSTİYORUM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Peşinatsız % 100 Konut Kredisi Peşin Ödemesiz Ev Kredisi Mortgage

Bankalar yasal zorunluluk gereği satın alınacak konutun ekspertiz değerinin yüzde 75'ine kadar konut kredisi kullandırıyorlar. Bu durumda ev sahibi olmak...

Kapat