Ziraat Bankası Kredileri Tüketici ve Taşıt Kredisi Fırsatları

Ziraat Bankası kullanıcılarını sevindiren değişik tüketici kredisi ve taşıt kredisi seçenekleri sunuyor. Ziraat Masrafsız Tüketici Kredisi ile kullanılan bireysel tüketici kredisi için istihbarat ve haberleşme komisyonu ödenmiyor. Kredi kullananlar hayat sigortası yapılıp yapılmamasına ise kendileri karar veriyorlar. Masrafsız Tüketici kredisi ile kredi olarak çekilen tutar kesintisiz olarak kredi kullanıcısının eline geçiyor.

Ziraat Bankası’nın sunduğu Komisyonsuz Taşıt Kredisi fırsatından yararlananlar kullanacakları taşıt kredisi için istihbarat ve haberleşme komisyonu ödemiyorlar. Satın alınacak araç için çekilecek kredi tutarı kesintisiz olarak hesaplarına geçiyor.

İndirimli Tüketici Kredisi de Ziraat Bankası’nın sunduğu avantajlı kredi seçeneklerinden biri. Taksit ödemelerini hafifleten kredi ile kredi alınırken istenilen kadar peşin ödeme yapılıyor ve faiz oranı istenildiği kadar indiriliyor. Tüm vade boyunca uygulanacak düşük faiz oranları ile taksit ödemeleri gerçekleştiriliyor.

Ziraat Bankası İndirimli Taşıt Kredisi taksit ödemelerini hafifletiyor. Satın alınacak araç ister sıfır km, isterse ikinci el olsun krediyi alırken diledikleri kadar peşin ödeme yapanlar faiz oranını da diledikleri kadar indiriyorlar.

İndirimli Taşıt Kredisi kullananlar araçlarını tüm vade boyunca uygulanacak düşük faiz oranları ile satın alıyorlar.

Tags : , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
100 TL Taksitle 5000 TL 200 TL Taksitle 10000 TL Garanti Bankası’ndan

Garanti Bankası düşük aylık taksitlerle ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sağlıyor. Tam Destek Kredileri kapsamındaki krediye başvuruanlar dilerlerse ilk yıl 100...

Kapat