Yeni Axess Alanlara 3 Ay 0 Faiz Akbank Axess Kredi Kartı Kampanyası

Akbank Axess kredi kartı sağladığı cazip alışveriş imkanları, indirimler, uzun vade ve taksit seçenekleri ile kredi kartı kullanıcıları arasında en popüler kredi kartlarından biri. Axess ile kazanılan puanlar da alışverişlerde para yerine harcanabiliyor. Üye işyerlerindeki kampanyalar, internet alışverişlerinde sağlanan ekstra indirim ve taksit olanakları, kazanılan ekstra puanlar Axess’i aranan kredi kartlarından biri yapıyor.

Axess kredi kartı şimdi ilk defa Axess kart alacak olanlara cazip bir Axess’le tanışma fırsatı sunuyor. Axess kredi kartına başvurark ilk defa Axess kartı sahibi olanlar ilk 3 aylık ekstrelerinde 0 faiz ödüyorlar. Axess’le yapılan harcamaların son ödeme tarihleri geldiğinde ekstrelerdeki en az ödeme tutarını yatıran yeni Axess kullanıcıları bu fırsattan yararlanabiliyor. İlk defa Axess sahibi olanlar ilk 3 ay boyunca kart borçlarının en az ödeme tutarını ödemeleri koşuluyla kalan borç için herhangi bir faiz ödemiyorlar.

Axess Kredi Kartı Başvurusu internet üzerinden yapılabiliyor. Akbank’ın internet sitesini ziyaret edenler ilgili başvuru formunu doldurarak gerekli bilgileri online olarak Akbank’a göndermeleri halinde Akbank kredi kartı başvurusu yapabiliyorlar. Axess başvurusu internetin yanısıra Akbank Şubeleri’nden, Akbank Çağrı Merkezi’nden ve SMS göndererek yapılabiliyor.

Axess’i olmayan Fish, Wings, CSA sahipleri de Axess’e başvurmaları halinde 3 Ay Sıfır Faiz kampanyasından yararlanabiliyorlar.

Tags : , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Axess SMS Para 3 Taksitle Avea, Turkcell, Vodafone Aboneleri Katılabiliyor

Akbank Axess ücret, faiz, komisyon ödenmeyen yeni bir kampanyaya imza atıyor: SMS Para hem de 3 taksitle! Akbank SMS Para...

Kapat