Yapı Kredi 0 kilometre 2. el taşıt kredisi şartları

Yapı Kredi Bankası sıfır kilometre veya 2. el, binek araç ya da ticari / hafif ticari araçlar uygun koşullarla cazip taşıt kredisi kullanma imkanı sağlıyor. 1.000 TL ve üzerinde bir miktarda araç kredisi almak mümkün. Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi sıfır kilometre ve ikinci el araçlar için 36 aya varan vadelerle kullanılabiliyor.

Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu Esnek Geri Ödeme Modeli ile oto kredisi kullananlar kredi geri ödeme koşullarını kendi ihtiyaçlarına göre belirleyebiliyor. Yapı Kredi’den Taşıt Kredisi çekenler geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını ihtiyaçlarına göre kendileri ayarlayabiliyor.

0 Kilometre Araç İçin Yüzde Kaça Kadar Taşıt Kredisi Kullanılıyor? Aracı İstediğim Herhangi Bir Yerden Alabilir miyim?

Yapı Kredi Taşıt Kredisi kullananlar diledikleri yerden alacakları diledikleri marka ve model araçlar için kredi çekebiliyorlar. 0 kilometre aracın KDV+ÖTV dahil fiyatının %80’ine kadar Taşıt Kredisi kulllanmak mümkün.

2. El Araç İçin Yüzde Kaça Kadar Taşıt Kredisi Kullanılıyor? Aracı İstediğim Herhangi Bir Yerden Alabilir miyim? Alınacak Araçta Yaş Sınırı Var mı?

2. el taşıtlarda ise kredi kullananlar diledikleri yerden alacakları aracın KDV + ÖTV dahil fiyatının % 60’ına kadar kredi kullanılabiliyor ve 5 yaşa kadar araçlar için kredi alınabiliyor.

Bunun yanısıra Yapı Kredi Bankası’nın çeşitli firmalarla uyguladığı Taşıt kredisi kampanyalarında, uygun vade ve faiz oranlarından yararlanmak mümkün.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Yapı Kredi 0 kilometre 2. el taşıt kredisi şartları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ucuz Kredi Nasıl Anlaşılır? Avantajlı Krediyi Bulma Yolları

Bankalar arasındaki kredi rekabeti sürerken tüketiciler açısından en önemli konu en ucuz krediyi veren bankayı bulmak oldu. Bir kredinin ucuz...

Kapat