Vakıfbank İnternetten Cepten ATMden Kredi Başvurusu Kefilsiz 5 Dakikada

Vakıfbank hızlı kredi başvurusu ile internetten, cep telefonundan ya da atmden hemen kredi başvurusu yapılabiliyor. Başvuru cevabı 5 dakika içinde cep telefonuna geliyor. Kredi başvurusu yapmak için kefil gerekmiyor, sıra beklenmiyor, prosedürle uğraşılmıyor. Vakıfbank Dokunmatik Kredi ile 3 ile 36 ay arasındaki vadelerde ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Anında kredi yanıtı alınan Vakıfbank Dokunmatik Kredi ile aylık yüzde 1.17 faiz oranıyla kredi kullanmak mümkün. Kredilerde en az 200 TL olmak üzere kredi tutarının %2’si kadar kredi tahsis ücreti uygulanıyor.

Kredi başvurusun 24 saat boyunca yapmak mümkün. Kredi başvuru cevabı SMS aracılığıyla 5 dakika içinde cep telefonuna geliyor. Vakıfbank’ın hızlı kredisine 18 yaşın üzerinde, TC vatandaşı olan ve aylık gelirini belgeleyebilen tüm Memur, İşçi ve SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı Emeklileri ile Avukat, Mühendis, Doktor, Mali Müşavir gibi diplomasıyla iş yapan Serbest Meslek Sahipleri başvurabiliyor.

Cepten başvuru yapmak isteyenler Turkcell, Vodafone ya da Avea farketmeksizin tüm operatörleri kullanabiliyorlar. İnternetten Dokunmatik Kredi başvurusu yapmak isteyenlerin ise Vakıfbank’ın internet web sitesini ziyaret ederek Dokunmatik Web Başvurusu linkine tıklayarak kişisel bilgilerini ve kredi talep bilgilerini doldurup internet üzerinden göndermeleri yeterli oluyor.

Tags : , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Düşük Faiz Oranlarıyla Sunuluyor

Vakıfbank Kolay Sarıpanjur Konut Kredisi ile çok uygun faiz oranları ve 10 yıl vadel ile konut kredisi kullandırıyor. Vakıfbank'tan ucuz...

Kapat