Ücretsiz Kredi Kartı Yıllık Aidatsız Kredi Kartı Halkbank’tan Emeklilere

Halk Bankası emekli müşterilerine aidat ücreti olmayan kredi kartı veriyor. Halkbank’tan kredi kartı alan emekliler yıllık kart ücreti ya da kart aidatı adı altında hiçbir ücret ödemiyorlar. Bunun yanısıra kredi kartı tahsis ücreti de alınmıyor. Halk Bankası’ndan emeklilere özel kredi kartı çıkarılırken herhamgi bir ücret ödenmiyor. Halk Bankası’nın HalkCard Advantage kredi kartına SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı’ndan emekli olan tüm SGK emeklileri başvuru yapabiliyor.

Halk Bankası’nın emeklilere özel kredi kartı HalkCard Advantage ile düşük faiz oranlarından yararlanmak da mümkün. Halk Bankası HalkCard Advantage kredi kartının aylık faiz oranları normal kredi kartı faiz oranlarından daha düşük. Aylık % 2.20 olarak uygulanan kredi kartı faiz oranı nakit çekimlerde de aynı oranda uygulanıyor. Kartın gecikme faiz oranı ise % 2.76.

Halk Bankası’nın emeklilerin yüzünü güldüren kredi kartı HalkCard Advantage ile düşük faiz oranlarıyla alışveriş yapmak mümkün. Halk Bankası kredi kartı başvurusu yapanlar kısa süren başvuru sürecinin ardından kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Halkbank kredi kartı sahibi olabiliyorlar.

Halk Bankası’nın tüm emeklilere ve değişik meslek gruplarına yönelik kredi kampanyaları da cazip imkanlar sunuyor. Halkbank’ın herkese uygun ihtiyaç, taşıt ve mortgage kredileri ile uygun koşullarda, uzun vadelerde ve düşük faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Ücretsiz Kredi Kartı Yıllık Aidatsız Kredi Kartı Halkbank’tan Emeklilere”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Emekliye Kredi Kartı Halk Bankası’ndan Kart Ücretsiz Kredi Kartı

Halk Bankası emeklilere özel yıllık kart aidatı olmayan kredi kartı fırsatı sunuyor. Halkbank'ın kredi kartı Halkcard Advantage kullananlar yıllık kredi...

Kapat