TEB Yılda 2 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi TEB Molalı Kredi

TEB ihtiyaç kredisi kullanıcılarına geri ödemeleri vadesi içerisinde yılda 2 ay ödeme yapmama imkanı sunuyor. TEB’den ihtiyaç kredisi kullananlar her yıl istedikleri iki ay kredi taksidi ödemeden erteleme yapma imkanına sahipler.

TEB Molalı Kredi ile kredi kullandırım tarihinden itibaren en az 6 ay geçmiş kredilerin her yıl iki taksidine mola verilebiliyor. TEB’in Molalı Kredisi sadece ihtiyaç kredisi kullananlar değil, taşıt veya konut kredileri için de geçerli. Üstelik her yıl tam 2 ay ara verilen kredi taksit ödemeleri için gecikme faizi ödenmiyor. Gecikme faizi ödemeden her yıl iki ay kredi taksidi ödemeyerek rahat bir nefes almak mümkün.

TEB Molalı Kredi geri ödemeleri düzenli yapılan kredilerde kullanılabilen bir imkan ve eşit taksitli kredi geri ödemeleri için geçerli. İhtiyaç kredisi, mortgage ya da taşıt kredisini TEB’den alanlar yılda diledikleri 2 ay ödemeyerek rahat ediyorlar. Kredi için anınıda başvuru TEB’in internet sitesinden yapılabiliyor. Bunun yanısıra TEB internet sitesinden kredi talep formunu dolduranlar İhtiyaç kredisi, konut ya da taşıt kredisi işlemlerinin gerçekleştirilmesi için TEB tarafından telefonla aranabiliyor. TEB’in arama yapması için sitede bulunan iletişim formumuzu doldurmak yeterli. TEB’in web sitesinden kredinin taksit tutarlarını hesaplayarak öğrenmek de mümkün.

TEB aylık 1,28 faiz oranıyla 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Kamu çalışanlarına özel olarak 48 ay ya da 60 ay vadeli ihtiyaç kredi kullanmak da mümkün.

Tags : , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
TEB Tatil Kredisi Faturalı Tatil Masrafları İçin TEB’de

TEB tüm tatil harcamaları için Tatil Kredisi imkanı sunuyor. Uzun zamandır planladığınız ve ihtiyacınız olan tatile çıkmak isteyenler için TEB...

Kapat