TEB İhtiyaç Kredisi Koşulları Vadeleri ve Faiz Oranları

TEB İhtiyaç Kredisi kullanmak isteyenler 60 aya varan vadelerle ve aylık yüzde 1.39 faiz oranıyla kredi çekebiliyorlar. TEB’den 60 ay vadeyle 5.000 TL kredi kullananlar aylık 133 TL taksit ödüyorlar. Yine 60 ay vadeyle 20.000 TL kredi kullananların aylık kredi taksitleri 530 TL. TEB’den 12 ay vadeli, 24 ay vadeli, 36 ay vadeli ve 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi de aynı faiz oranıyla kullanılabiliyor. 48 ve 60 ay vadeli ihtiyaç kredileri sadece kamu çalışanlarına özel sunuluyor. 36 ay vadeyle 20.000 TL ihtiyaç kredisi kullananların ayda ödeyecekleri taksit tutarı 743 TL oluyor. Aynı vadede 10.000 TL kredi çekenlerin aylık geri ödemesi ise 371 TL.

TEB’in anında kredi cevabı alınan ihtiyaç kredisi olan Express Kredi’ye cep telefonundan başvurulabiliyor. Turkcell, AVEA ve Vodafone aboneleri SMS göndererek TEB Ekspres Kredi başvurusu yapabiliyorlar. Bunun yanısıra TEB’in internet web sitesinden kredi başvurusu yapılabiliyor. Başvuruyu yaparken başvuru cevabı cep telefonuna gönderileceği için cep telefonunun hazırda bulundurulması gerekiyor. Bunun yanısıra TEB tarafından kredi için aranmak isteyenler TEB’in internet sitesine istenilen bilgileri ve telefon numaralarını bırakabiliyorlar.

TEB’in Ekspres İhtiyaç Kredisi’ne başvuruda istenen belgeler ise şunlar:

Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi
İkametgah belgesi veya son 3 ay içerisinde düzenlenmiş, başvuru sahibi adına kayıtlı fatura
Gelir Belgesi / Maaş Bordrosu
Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için, son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi

Tags : , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Maaş Hesabı Olanlara Ucuz Kredi İmkanı Sağlıyor

İş Bankası'ndan İhtiyaç Kredisi (Nakit Ödemeli Tüketici Kredisi) kullananlar aylık % 1.59 faiz oranıyla kredi çekebiliyorlar. Maaş ödemelerini İş Bankası...

Kapat