Şekerbank 60 Ay Vadeli Yeni Otomobil Kredisi Taşıt Kredileri

Şekerbank 0 km’de yeni araç satın almak isteyenler için 60 ay vadeli taşıt kredisi imkanı sağlıyor. Yeni taşıt satın almak isteyenlere düşük faizlerle sunulan kredi çok uygun ödeme koşullarıyla sunuluyor.

Şekerbank 0 Km Taşıt / Otomobil Kredisi ile yeni araç satın almak isteyenler sadece satın almak istedikleri taşıtı seçiyorlar, nakit sorununu Şekerbank hallediyor.

Şekerbank Yeni Taşıt / Araba Kredisine başvurmak için satın alınacak 0 km taşıta ait yetkili bayii tarafından onaylanmış proforma faturanın bankaya sunulması gerekiyor. Şekerbank 0 Kilometre Taşıt Kredisi binek veya ticari / hafif ticari taşıt alımlarında kullanılabiliyor. Taşıt Kredisine Şekerbank şubelerinin yanısıra WEB üzerinden ve SMS aracılığı ile başvuru yapılabiliyor.

Sıfır km. taşıtlar için kullanılacak Şekerbank kredisinde maksimum vade 60 ay. Proforma faturanın 0 km binek araçlarda %75’i; 0 km hafif ticari taşıtlarda (ticari amaçlı olmayan) proforma faturanın %60’ı tutarında kredi kullanmak mümkün.

Şekerbank 0 Km Araç / Taşıt / Oto Kredisi başvurusu için kredi kullanacaklardan istenen belgeler ise şunlar:

Kredi başvuru formu
Kredi başvurusu yapanın kimlik fotokopisi
Başvuru sahibine ait ödenmiş fatura örneği
Başvuru sahibinin gelir belgesi

Tags : , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Şekerbank Kiraya Son Ev Kredisi Kira Öder Gibi Ev Sahibi Yapıyor

Şekerbank 360 ay vadeli 'kira öder gibi ev sahibi yapan' konut kredisini hayata geçirdi. 30 yıl vadeli kredinin faiz oranları...

Kapat