Şekerbank 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veriyor Ev Sahibi Olmak Hayal Değil

Şekerbank Türkiye’de bir ilke imza atarak 30 yıl vadeli konut kredisi kullandırıyor. Şekerbank, iştiraki olan Şeker Finans aracılığıyla kullandurdığı ev kredisi ile çok düşük taksitlerle, kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunuyor. 30 yıl vadeli konut kredisi imkanı ile özellikle orta ve alt gelir grubundaki tüketicilerin ev sahibi olma hayalleri gerçeğe dönüşecek.

Şekerbank’ın 30 sene vadeli konut kredisi ile örneğin 70.000 TL kredi kullanıldığında aylık geri ödenmesi gereken taksit 681 TL olacak. Bu da kira öder gibi ev sahibi olma hayalinin ilk defa gerçeğe bu kadar yakın olduğunu gösteriyor. Türkiye’de ilk defa bu kadar uzun vadeli ev kredisi / mortgage imkanı sağlanıyor.

Şeker Finans tarafından kullandırılacak olan 30 yıl vadeli konut kredisinin 3 farklı türü bulunuyor:

Şekerbank Kiraya Son Konut Kredisi 30 yıl vadeli olarak konut satın alma veya eski konut kredisinin refinansmanı amacıyla kullanılan kredi türü.

Şekerbank Taksit Azaltan Konut Kredisi de 30 yıl vadeli olarak kullanılabiliyor. Müşterilerden ek komisyon alınarak, taksit tutarlarının düşürülülebiliyor. Böylece azalan taksit tutarıyla taksit ödeme kolaylığı sağlıyor. Şekerbank Taksit Azaltan Konut Kredisi de konut satın alma veya eski konut kredisinn refinansmanı amacıyla kullandırılıyor.

Şekerbank Tadilat Kredisi ise sahibi olunan konutun tadilatı amacıyla 20 yıl vadeli olarak kullanılan konut kredisi türü.

Tags : , , ,

One thought on “Şekerbank 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veriyor Ev Sahibi Olmak Hayal Değil”

  1. Anadolubank tan Japon yeni ile konut kredisi aldım şu an çok zorlanıyorum ödemekte bunu TL. ye çevirip 30 yıl vade ile yeniden yapılandırabilirmiyim.

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
Halk Bankası Kamu Çalışanlarına 60 Ay Vadeli Kredi Veriyor

Kamuda çalışanlar için Halkbank’ta ayrıcalıklı kredi seçenekleri var. Halk Bankası'nın kamu çalışanlarına özel kredisi ile 60 aya varan vadelerle tüketici...

Kapat