İş Bankası Toki İndirim Kredisi Toki Konutları için Kredi Kampanyası

İş Bankası TOKİ’nin başlattığı İndirim Kampanyasına Özel Kredi olanağı sunuyor. TOKİ 2009 yılı sonuna kadar satılan ve taksit ödemeleri de en geç 2009 yılında başlamış olan konutlar için borcunu erken kapatmayı isteyenlere yüzde 20 indirim uyguluyor. Kalan borcun peşin ödenmesi halinde yüzde 20 indirim uygulanacağını açıklayan TOKİ’den ev alanlar için düzenlenen özel kredi kampanyası İş Bankası’nda.

TOKİ’den konut alanlar, İş Bankası’nın kredi kampanyasıyla TOKİ’ye kalan borçlarını kapatabilecekler. TOKİ için özel düzenlenmiş kredi kampanyası avantajlı konut kredisi imkanları sunuyor.

İş Bankası TOKİ’den satın aldığı konut için ödemeleri devam edenlere kalan borçlarını erken kapatma şansı veriyor. İş Bankası’ndan konut kredisi kullanan ve TOKİ borçlarını kapatanlar borçlarının yüzde 20’sine varan oranlarda indirim elde edecekler.

TOKİ kampanyasından yararlanmak isteyenlere özel kredi olanakları sunan İş Bankası borçlu konut sahiplerine ödeme kolaylığı sağlıyor. TOKİ’den ev alan borçlu TOKİ müşterileri, İş Bankası’na başvurmaları halinde kampanya kapsamında 120 aya varan vadelerde % 0,77’den başlayan faiz oranları ve 500 TL dosya masrafı ödemesi ile avantajlı kredi imkanından yaralanabilecek.

Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen TOKİ konut sahipleri, sunulan özel faiz oranları ile “Türkiye’nin Ev Kredisi” ürün ve vade seçenekleri sayesinde TOKİ borcunu hemen kapatarak uygun geri ödeme imkanlarıyla ödeme yapma fırsatına kavuşacak.

Tags : , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Dört Dörtlük Kredi ile 25.000 TL Nakit Kredi Kampanyası

İş Bankası yeni ihtiyaç kredisi “Dört Dörtlük Nakit Kredi Kampanyası” ile sunduğu avantajlı kredilere bir yenisini ekliyor. İş Bankası kredi...

Kapat