İş Bankası Maximum Kart Konut Kredisi Taksit Hesaplama

İş Bankası Maximum Kart sahiplerine 120 aya varan vadelerde düşük faizli konut kredisi olanakları sunuyor. Ev kredisinin faiz oranları ise 0.79’dan başlıyor. İş Bankası düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olmayı hayal olmaktan çıkararak gerçeğe dönüştürüyor. Yeni ev almanın yanısıra, evde yapılacak tadilatlar için ve başka bankalardaki konut kredisi borçlarının transferi için kredi kullanılabiliyor.

Kampanya başvurularında 1000 TL dosya masrafı tahsil ediliyor. Bunun yanısıra ortalama olarak 750 TL ekspertiz ücreti, 150 TL bir yıllık Konut Sigortası primi, 107 TL bir yıllık DASK poliçesi bedeli alınıyor.

Kampanya faiz oranları yalnızca İş Bankası’nın “Maximum Ev Paketi” kapsamında yer alan İş Bankası müşterilerinin ev kredisi kullanımları için geçerli.

100.000 TL konut kredisi alanlar 120 ay vadede aylık 1.611 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar.

90 aylık vadeyle ev kredisi kullanan bir İş Bankası müşterisi ise kampanya kapsamında aylık 1.855 TL taksit ödüyor.

60 ay vadeyle 100.000 TL mortgage alanların ise ayda 2.302 TL kredi taksidi ödemesi yapmaları gerekiyor.

İş Bankası internet web sitesinden kısa birkaç adımı izleyerek konut kredisi talebi yapılabiliyor. İş Bankası kredisi için ne kadar aylık taksit ödeyeceğini öğrenmek isteyenler İş Bankası web sitesindeki kredi hesaplama aracı ile hesaplama yapabiliyorlar.

Bankanın Maximum Ev Paketi Ev Kredisi kampanyasından Maximum Kart sahiplerinin yanı sıra Maximum Kart’a başvuruda bulunan müşteriler; en az bir adet otomatik ödeme talimatı vermeleri veya otomatik ödeme talimatının bulunması halinde yararlanabiliyorlar.

Tags : , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Toki İndirim Kredisi Toki Konutları için Kredi Kampanyası

İş Bankası TOKİ'nin başlattığı İndirim Kampanyasına Özel Kredi olanağı sunuyor. TOKİ 2009 yılı sonuna kadar satılan ve taksit ödemeleri de...

Kapat