İş Bankası Maaş Hesabı Olanlara Ucuz Kredi İmkanı Sağlıyor

İş Bankası’ndan İhtiyaç Kredisi (Nakit Ödemeli Tüketici Kredisi) kullananlar aylık % 1.59 faiz oranıyla kredi çekebiliyorlar. Maaş ödemelerini İş Bankası aracılığıyla alan banka müşterileri ise daha cazip koşullarla İhtiyaç Kredisi kullanma imkanına sahip oluyorlar. Maaş ödemeleri İş Bankası aracılığıyla yapılan müşterilere % 1.49 faiz oranıyla kredi kulandırılıyor. Kredi İş Bankası’nca belirlenen limitler dahilinde, maaşlarının rehni karşılığında kefilsiz olarak çekilebiliyor.

1-60 ay arasında istediğiniz vadede verilen Maaş Müşterisi İhtiyaç Kredisi’ne başvurmak için İş Bankası şubesine uğramak yeterli. Bunun yanısıra istenirse İş Bankası İnternet Şubesi’nden, Netmatiklerden veya Telefon Şubelerinden başvuru yapılabiliyor.

Kampanya kapsamında 10.000 tüketici kredisi kullananlar 24 ay vadede aylık 516,10 TL taksitle kredi ödemelerini yapabiliyorlar. 10.000 TL kredi için alınan toplam ücret ise 200 TL.

İş Bankası’nın maaş müşterilerine özel krediden faydalanmak için istenen belgeler ise şunlar:

Kredi başvuru formunun doldurulması
Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi
İkametgah belgesi ya da kredi kullanacak kişi adına düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz vb. abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin yeni tarihli fatura

Tags : , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi Maximum Kart Avantajıyla

İş Bankası 'Maximum Ev Paketi' kampasıyla yüzde 0.79’dan başlayan faiz oranları ile avantajlı konut kredisi imkanı sunuyor. İş Bankası'nın Ev...

Kapat