İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu SMS İnternet Telefon İle Yapılabiliyor

İş Bankası Hızlı Kredi başvurusu yapanlar kredi cevabını hemen cep telefonlarına alıyorlar. Hızlı Kredi başvuruları İş Bankası İnternet Şubesi, İnternet Sitesi, İş Bankası Telefon Şubesi, Bankamatikler, İşWap, İşCep ve SMS aracılığıyla yapılabiliyor.

İnternet Şubesi’nden başvuru yapmak isteyenler Kredilerim veya Başvuru-Ürünler menülerinden birine tıklayarak Hızlı Kredi seçeneği ile kredi başvurusunu gerçekleştirebiliyorlar. İş Bankası’nın internet sitesinden başvuru yapmak için ana sayfasının alt menülerinden başvuru bağlantısını tıklayarak Hızlı Kredi seçeneği kullanılabiliyor.

İş Bankası’nın Telefon Şubesini arayarak Hızlı Kredi başvurusu yapmak da mümkün. İş Bankası müşterisi olmayanlar Telefon Şubesini cep telefonundan arayarak Hızlı Kredi başvurusu yapabiliyorlar.

İş Bankası Bankamatiklerinden başvuruyu tercih edenler Kartlı veya Kartsız İşlem yaparak Başvurular menüsünün altındaki Hızlı Kredi seçeneği ile başvuruda bulunabiliyorlar. Bunun yanısıra Wap uyumlu cep telefonundan İş Bankası’nın wap adresine girerek Başvuru menüsünün altındaki Hızlı Kredi seçeneği ile Hızlı Kredi başvurusu gerçekleştirilebiliyor.

İşCep ana menüsünden Başvurular menüsünün altındaki Hızlı Kredi seçeneğini kullanarak da başvuru yapmak mümkün. Cep telefonundan Hızlı Kredi başvurusu yapmak isteyenler ise 4402’ye NAKIT TCKİMLİK NO KREDİ TUTARI AYLIK GELİR bilgilerini aralarında boşluk bırakıp SMS göndererek başvurularını tamamlayabiliyorlar.

Hızlı Kredi başvurusunu yaparak kredi ön onayını cep telefonlarına hemen alanlar gerekli belgelerle İş Bankası şubelerine giderek giderek kredi başvurularını yapabiliyorlar.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Emekli Sandığı SSK Bağ-Kur Emeklilerine Özel Kredi İş Bankası’ndan

İş Bankası T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında olan Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur emeklileri için özel kredi imkanı sunuyor. Emeklilere...

Kapat