İş Bankası Düşük Faizli Eğitim Kredisi 25.000 TL 12 Ay Vadeli

İş Bankası ilk ve orta dereceli özel eğitim kurumlarında öğrenim gören öğrencilerin eğitim masrafları için “Eğitim Kredisi” fırsatı sunuyor. İş Bankası’nın Eğitim Kredisi Kampanyası ile avantajlı koşullarda, uygun faiz oranları ile ve uzun vadeli kredi kullanma imkanı var.

İş Bankası’nın kampanyası kapsamında 25.000 TL’ye ve 12 aya varan vade seçenekleriyle Eğitim Kredisi kullanılabiliyor. Kampanyanın aylık faiz oranı ise % 0.88. İlk ve orta dereceli özel okul öğrencilerine yönelik kredi kampanyasında 25.000 TL kredi kullanımında 175 TL sigorta bedeli ödeniyor, toplam ücret ise 150 TL. Türkiye İş Bankası’ndan 12 ay vadeli olarak yüzde 0.88 aylık faiz oranıyla Eğitim Kredisi kullananlar aylık 2.229 TL taksit ödüyorlar. Kredinin aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,26, yıllık maliyet oranı ise yüzde 15,17.

İş Bankası Eğitim Kredisi başvuruları için bireysel kredi başvurusu için gerekli belgelerin yanısıra eğitim bedelini gösterir fatura aslı ve / veya öğrenci kayıt belgesi ve / veya okul ücretini gösterir belge isteniyor. Bireysel kredi başvurusu için gerekli belgeler ise şunlar:

Başvuru Formu
Nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi
Gelir durumunuzu gösterir belge
İkametgah veya müşteri adına düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz vb. abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin yeni tarihli fatura

Tags : , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Diğer Bankalardaki Borçları Kapatma İmkanı Sunuyor

ING Bank Bonus Card sahipleri diğer bankalardaki bireysel tüketici kredisi ve kredi kartı borçlarını kapatma imkanı sunuyor. Üstelik 0 faiz...

Kapat