İş Bankası 1000 TL Taksitli Nakit Avans Ayda 94 TL Ödemeli

Kredi için beklemek, uğraşmak istemeyen İş Bankası müşterileri Maximum Kart’la 1.000 TL ve üzeri nakit çekebiliyorlar. Maximum Kart’la çekim yapmak için başvuru yapmaya gerek olmuyor. İş Bankası’ndan taksitli nakit avans kullananlar 12 ay vadeyle geri ödeme yapabiliyorlar.

Maximum Kart’la 1.000 TL nakit çekenler ayda 94 TL eşit taksitlerle 12 ayda geri ödeme gerçekleştirebiliyorlar. İhtiyaçlarını ertelemek istemeyenler ve nakit ihtiyaçları için pratik bir çözüm arayanlar için Maximum Kart nakit avans iyi bir seçenek oluşturuyor.

İş Bankası Maximum Kart aksitli nakit avans işlemleri İş Bankası şubelerinden, Bankamatiklerden ve İş Bankası İnternet Şubesi’nden yapılabiliyor. Maximum Kart’la nakit çekim aylık faiz oranı tüm vadeler için yüzde 1.50. 1.000 TL nakit avans için nakit çekim komisyon tutarı ise 31,50 TL. 2-12 arası vadelerle taksitli nakit avans çekmek mümkün. Nakit avans çekim tutarı üst limiti ise kredi kartı nakit çekme limiti ile sınırlı. Maximum Kart kredi limiti miktarında nakit avans çekmek mümkün.

İş Bankası’ndan 1.000 TL nakit avans kullananlar 12 ay vadede 93.40 TL taksit öderlerken, 9 ay vadede aylık taksit tutarı 121.35 TL, 6 ay vadede 177.32 TL, 3 ay vadede ise 345.40 TL.

Tags : , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu SMS İnternet Telefon İle Yapılabiliyor

İş Bankası Hızlı Kredi başvurusu yapanlar kredi cevabını hemen cep telefonlarına alıyorlar. Hızlı Kredi başvuruları İş Bankası İnternet Şubesi, İnternet...

Kapat