ING Bonus 12 Taksitle Kredi Kartı Borcu Kapama Borç Transferi

ING Bank Bonus Card sahipleri diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarını Bonus Kart’a transfer edebiliyorlar. Diğer bankalarda bulunan kredi kartları ve ihtiyaç kredisi borçlarını ING Bank’a aktaranlar 12 ay taksitle borçlarını kolaylıkla ödeme şansına kavuşuyor.

ING Bonus Kart’a borç transferi işleminin tek avantajı 12 ay taksit imkanı sağlaması değil. Borçlarını ING Bonus’a transfer edenler 0 faizle kredi kartı taksit ödemesi yapıyorlar. ING Bank Bonus Card ödemelerini düzenli olarak yapanlar 12 ay boyunca borç transferi için herhangi bir faiz ödemiyorlar. Faizsiz borç ödeme imkanı ING Bonus ile geliyor. ING Bank’a borç transferi için tek ödenen para % 5.5 transfer komisyon ücreti oluyor.

ING Bank Bonus Card’ı olmayanlar kolaylıkla ING Bankasını’nın Bonus Card’ına sahip olabiliyorlar. ING Bonus Card başvuru süreci ve sonuçlanması zahmetsizce gerçekleşiyor.

ING Bank borç transferi ile Bonus Kart’ın limiti dahilinde bir rakam için borç transferi gerçekleştirilebiliyor. Başvuru ile ING Bank’tan diğer bankaya EFT işlemi gerçekleştirilerek diğer bankadaki borç sıfırlanıp kapatılıyor. Diğer bankanın kredi kartının iptali ya da artık kullanılmaması gibi bir şart aranmıyor. ING Bank’ın zahmetsiz, formalitesiz ve hızlı borç transfer işlemi ile kredi kartlarının borçlarının kapatılması sorun olmaktan çıkıyor.

Tags : , , , , , , , ,

7 thoughts on “ING Bonus 12 Taksitle Kredi Kartı Borcu Kapama Borç Transferi”

  1. ING Bonus Kart’a borç transferi hakkında bilgi rica ediyorum

  2. kredı kartı borcumu nasıl kapatabılırız yardımcı olursanız sevınırım

  3. kredi kartlarıma borcum var. Ben bunları kapatmak istiyorum Nasıl yardımcı olabilirsiniz.

  4. kart borçlarım var bunları kapamak istiyorum krediyle veya sizin imkanlarınızla taksitlendirmak isitiyorum yardımcı olursanız sevinirim…..

  5. ben ahmet benim tpolam 26.000 tl borcum var ben bunları kapatıp bir yere borçlanmak istiyorum uzun vade ile eğer mümkünse arayın telim ayda 400 tl ödeyebilirim

  6. 6000 kredi kartım borcum var yardımcı olur musunuz tsk

  7. 50000 bin lira borcum var arabayı sattım babama da kredi çektirdim ama borç halen 50000 lira

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Axess, Wings, Fish Kredi Kartları

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğreniliyor? Akbank Türkiye'de ve yurtdışında kolay alışveriş imkanı sağlayan, puan kazandıran, indirimli ve taksitli...

Kapat