Halk Bankası Kamu Çalışanlarına 60 Ay Vadeli Kredi Veriyor

Kamuda çalışanlar için Halkbank’ta ayrıcalıklı kredi seçenekleri var. Halk Bankası’nın kamu çalışanlarına özel kredisi ile 60 aya varan vadelerle tüketici kredisi kullanılabiliyor. Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel Tüketici Kredisi kefilsiz olarak çekilebiliyor. Kredi başvurusunda kefil ya da teminat göstermek gibi herhangi bir şart aranmıyor. Kamu Özel Tüketici Kredisi’nin faiz oranları ise aylık % 0.95’den başlıyor. 60 ay vadeli kredilerde faiz oranı ise % 0.99.

Halk Bankası Kamu Özel Tüketici Kredisi’ne aşağıdaki belgelerle birlikte hemen başvuruda bulunmak mümkün:

Kamu çalışanı olduğunu gösterir kimlik / belge
Gelir Belgesi
Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı)
İkametgah belgesi veya son aya ait ödenmiş telefon, elektrik, su vb. fatura

Yalnızca kamu çalışanlarına özel avantajlı Kamu Özel Tüketici Kredisi’nden yararlanmak için Halk Bankası’ndan bir kredi kartı sahibi olmak veya yeni bir kredi kartı başvurusunda bulunmak, Halk Bankası’nda bulunan bir hesaptan bir adet Otomatik Ödeme Talimatınıın bulunması veya bir Kredili Mevduat Hesabı açtırmak yeterli oluyor.

Maaşını Halk Bankası’ndan alanlar da Bordro 24 Özel Tüketici Kredisi ile benzer koşullardan faydalanabiliyor. Kredinin faiz oranları 24 ay vade için % 0.95’den başlıyor. 60 ay vade için faiz oranı % 0.99.

Tags : , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Halk Bankası Konut Kredisi Transferi Ev Kredisi Aktarımı

Başka bir bankadan konut kredisi kullananlar ancak yüksek faiz ve uygun olmayan ödeme koşulları nedeniyle sıkıntı yaşayanlar için Halk Bankası...

Kapat