Halk Bankası 120 Ay Vadeli Düşük Faizli Konut Kredisi

Halkbank Bahar Tarifesi Konut Kredisi kampanyasıyla 120 aya varan vadelerle ve uygun ödeme koşullarıyla konut kredisi imkanı sunuyor. Türkiye Halk Bankası’nın ev kredisi kampanyasından yararlananlar 85 – 120 ay vadelerde konut kredisi / mortgage kullanmaları halinde aylık yüzde 0.86 kredi faizi ödüyorlar. 61 – 84 ay vadede ise faiz oranı yüzde 0.85.

Türkiye Halk Bankası’nın konut kredisi kampanyasına katılanlar bedava sigorta sahibi oluyorlar. Sigorta hediyesinden yararlananlar Acil Sağlık-Ferdi Kaza Sigortası, Hastalık Sonucu Geçici Maluliyet Sigortası, KMH -Kredi İşsizlik / İflas Sigortası kazanıyorlar.

Halk Bankası’nın konut kredisi kampanyası ile 100.000 TL kredi çekenler 120 ay vadede aylık 1.339 TL taksit ödüyorlar. 125.000 TL konut kredisi kullanan biri ise 120 ay vadeyi tercih etmesi halinde ayda 1.674 TL taksit ödemesi yapıyor. Yine 120 ay vadeli kredi ile ev alan bir kredi müşterisinin 150.000 TL ev kredisi kullanması durumunda ödeyeceği aylık taksit tutarı 2.008 TL oluyor.

Halkbank’ın sigorta hediyeli Bahar Tarifesi Konut Kredisi kampanyasından yararlanmak için aşağıdaki belgelerin tamalanması gerekiyor:

Konut Kredisi Başvuru Formunun doldurulması
Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı)
İkametgâh belgesi veya son aya ait ödenmiş telefon, elektrik, su gibi abonelik geretren bir işleme ait fatura
Gelir Belgesi
Satın alınacak konutun tapu fotokopisi

Tags : , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Bankası Kredileri Tüketici ve Taşıt Kredisi Fırsatları

Ziraat Bankası kullanıcılarını sevindiren değişik tüketici kredisi ve taşıt kredisi seçenekleri sunuyor. Ziraat Masrafsız Tüketici Kredisi ile kullanılan bireysel tüketici...

Kapat