Garanti Masrafsız İhtiyaç Kredisi Garanti Bankası Kredileri

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi seçenekleri arasında Garanti Masrafsız İhtiyaç Kredisi seçeneği de var. Dosya Masrafsız 60 ay vadeli olarak kullanılabilen kredinin limiti 10.000 TL. Garanti Bankası’ndan yüzde 0.99 faizle kullanılabilen Garanti Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi’nini aylık taksiti 234 TL. 10.000 TL kredi için Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı ise 85 TL olarak belirlenmiş. Kredinin toplam maliyet oranı aylık yüzde 1.22.

Garanti Bankası’nda çok değişik kredi seçenekleri ve kredi ürünleri mevcut. Düşük faizli ihtiyaç kredileri değişik vadelerde ve ödeme seçeneklerinde düzenlenmiş. Dosya masrafı ödemek istemeyenler için de Masrafsız Kredi seçeneği unutulmamış.

Garanti Bankası’nın kredi kampanyalarına diğer başvuru kanallarının yanısıra online olarak internet üzerinden de başvuruda bulunmak mümkün. Garanti Bankası İnternet Şubesi’nden kredi başvurusu yapılabildiği gibi Garanti Bankası Web Sitesi’nde bulunan başvuru formu kullanılarak da kredi başvurusu yapılabiliyor. İnternet üzerinden hemen kredi başvurusu yapanlar anında kredi başvurusu sonucunu alabiliyorlar. Bunun ardından gerekli belgelerle birlikte Garanti Bankası şubelerini ziyaret ederek kredi işlemlerini kolayca tamamlayabiliyorlar. Kredi başvurusunun tamamlanabilmesi için gerekli olan belgeler ise üzerinde vatandaşlık numarası bulunan nüfus cüzdanı, son altı aya ait adrese gelen herhangi bir fatura ya da ikametgah belgesi, geliri belgeleyen gelir belgesi.

Garanti Bankası’nın İhtiyaç Kredisi’nde 37 ile 60 ay arasındaki vadelerden yararlanabilmek için bordrolu çalışan olmak gerekiyor.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
TEB Yılda 2 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi TEB Molalı Kredi

TEB ihtiyaç kredisi kullanıcılarına geri ödemeleri vadesi içerisinde yılda 2 ay ödeme yapmama imkanı sunuyor. TEB'den ihtiyaç kredisi kullananlar her...

Kapat