Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Bonus Money Shop Miles

Garanti Bankası alışverişlerde cazip indirimler, taksit imkanları ve bonus imkanları sağlayan kredi kartlarıyla müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Garanti Bankası’nın en çok ilgi gören kartı Bonus Card’ın yanısıra sunduğu değişik kredi kartı seçenekleri var. Bunlar arasında dünyanın en prestijli kredi kartlarından American Express kredi kartı, alışverişlerde cazip imkanlar, indirimler ve taksit olanakları sağlayan Money Card, dünyanın her tarafındaki seyahatlar için imkanlar sunan Shop & Miles ve bonus olanakları sunan Flexi Card var.

Garanti Bankası’nın tüm kredi kartlarına başvuru süreci çok kolay ve hızlı bir şekilde işliyor. Kredi kartı başvuruları çok kısa zamanda sonuçlandırılarak kart talebinde bulunan kişiye bilgi sunuluyor ve kredi kartı basılarak güvenlikli bir şekilde ulaştırılıyor.

Başvuru sürecinde iseniz ve kredi kartınızın işlemlerinin hangi aşamada olduğunu merak ediyorsanız Garanti Bankası’nın internet sitesi üzerinden online olarak kredi kartı başvuru sonucunu takip edebilirsiniz. Bunun için Garanti Bankası’nın web sitesini ziyaret ederek ‘Başvuru Takibi’ linkini tıklamanız yeterli. Açılan sayfada sizden istenen bilgileri girerek kart başvuru sürecinin hangi aşamada olduğunu kolayca görebilirsiniz.

Garanti Bankası dünyanın en saygın kredi kartı şirketleriyle çalışarak hem Türkiye’de hem de yurtdışında sorunsuz ve geniş kapsamlı şekilde kullanılabileek kredi kartı olanakları sunuyor. Garanti kredi kartlarıyla dünyanın her yerinde alışveriş yaparak bonus veuçuş milleri kazanmak, indirimler ve taksit fırsatlarıyla tanışmak mümkün.

Tags : , , , ,

One thought on “Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Bonus Money Shop Miles”

  1. yıllardır bankanızın kredi kartını kullanmakta iken kartımı kaybettim. anında müracat edip bilgilerimi güncelletmeme rağmen adres sorunu var diye msj geldi. 4 aydır kartıma kavuşamıyorum. ben ödemelerimi kartsız yapıyorum. 4 aydır kartım halen gelmedi bilgilerinize.

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Kredi Başvurusu İnternetten ve Cepten Kredi

Denizbank'ın Tüketici Kredisi, Mortgage, 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi başvuruları Denizbank şubelerinden yapılabiliyor. Krediye başvuru koşulları hakkında Denizbank...

Kapat