Finansbank 3 Ay Sonra Ödemeye Başlamalı Kredi Veriyor

Finansbank nakit ihtiyacı olanlara hemen başvurabilecekleri, alması kolay ihtiyaç kredisi veriyor. Finansbank’tan anında kredi alabilmek için TC kimlik numarasını Finiansbank’ın kredi başvuru SMS numarasına mesaj atmak yeterli oluyor. Kampanyaya başvurmak çok kolay ve pratik. Ön başvuru sonucu olumlu olanlar kimlik belgesi ve gelir durumunu gösteren belgeyle Finansbank şubelerine başvurarak kredilerini hemen kullanabiliyorlar.

Finansbank’ın formalitesiz, beklemesiz kredisinin avantajları arasında düşük faiz oranları da var. Finansbank’tan hemen kredi kullananlar % 0.39’dan başlayan faizlerle kredilerini aynı gün alabiliyorlar. Finansbank ihtiyaç kredisini tercih edenler geri ödemeye 3 ay sonra başlayabiliyorlar.

Finansbank ihtiyaç kredisine başvurmak için cep telefonunu tercih etmeyenler internet üzerinden de hemen başvuru yaparak kredi başvurusu sonuçlarını öğrenebiliyorlar. Bunun için yapılması gereken Finansbank’ın web sitesini ziyaret ederek Anında Başvur’a tıklamak. Ayrıca Finansbank şubelerinden ön başvuru yapmak da mümkün. Ön başvuruları onaylananlardan istenen başvuru için gerekli evraklar ise kimlik belgesi ve gelir belgesi.

Örnek olarak Finansbank’tan 15 ay vadeli 3.000 TL kredi kullananlar 209 TL Dosya Ücreti ve 48 TL ücret ödeyerek aylık % 0.39 faiz oranıyla kredi kullanma imkanına kavuşuyorlar.

Başvuru evrakları eksiksiz olan ve sabah saatlerinde başvuru yapanlardan 10.000 TL’ye kadar kredi talep edenlerin kredileri aynı gün içinde hesaplarına geçiyor.

Tags : , , , , , , ,

2 thoughts on “Finansbank 3 Ay Sonra Ödemeye Başlamalı Kredi Veriyor”

  1. iş bankası borcumu kapatmak istiyorum. borcum bugün itibarıyla 4800 tl. ben emekliyim. emekli sandığına bağlıyım. gerekirse maaşımı sizden alabilirim. sizde otomatik olarak kesersiniz. olmazmı. ben bankanızdan 15000tl cekmek istitorum. bana ne derece yardımcı olabilirsiniz. şimdiden teşekkürler. cep numaramı veriyorum. benim maaşım 930tl. ve ayrıca calışıyorum. maaşım. 700tl. bilgilerinizi bekliyorum. teşekkürler. saygılarımla. 60 ay vade olacak.

  2. 15000tl ihtiyac kredisi çekmek istiyorum. vade 60 ay olacak. cep numaram. bilgilerinizi bekliyorum. saygılarımla.

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
TEB İhtiyaç Kredisi Koşulları Vadeleri ve Faiz Oranları

TEB İhtiyaç Kredisi kullanmak isteyenler 60 aya varan vadelerle ve aylık yüzde 1.39 faiz oranıyla kredi çekebiliyorlar. TEB'den 60 ay...

Kapat