Emekliye Kredi Kartı Halk Bankası’ndan Kart Ücretsiz Kredi Kartı

Halk Bankası emeklilere özel yıllık kart aidatı olmayan kredi kartı fırsatı sunuyor. Halkbank’ın kredi kartı Halkcard Advantage kullananlar yıllık kredi kartı ücreti ödemiyorlar. Gülen Emekli Kredi Kartı Halkcard Advantage ile sunulan avantajları ile emeklilerin yüzü gülüyor.

Halk Bankası’nın emekli müşterilerine özel HalkCard Advantage Gülen Emekli kredi kartıyla ilk tahsis bedeli ve yıllık üyelik ücreti alınmıyor. Halk Kart’ın avantajları sadece bununla sınırlı değil. Halk Bankası’nın emeklilere özel kredi kartının faiz oranları da düşük. Düşük kredi kartı faizi olan kredi kartı kullanmak isteyenler Halkcard’ı tercih ediyorlar.

Halk Bankası’nın HalkCard Advantage kredi kartı alışveriş faiz oranı % 2.20. Karttan nakit avans çekilmesi durumunda uygulanan nakit faiz oranı da % 2.20. Halk Bankası’nın emekli müşterilerine özel HalkCard Advantage Gülen Emekli kredi kartıyla, normal kredi kartı faizinden daha düşük kredi kartı faiziyle alışverişleriş yapma imkanı sunuluyor. Karta uygulanan gecikme faiz oranı ise aylık 2.76.

Kart ücreti olmayan ve aylık faiz oranları düşük Halk Bankası emekli kredi kartı ile uygun koşullarda alışveriş yapılabiliyor ve geri ödemeler kolaylıkla gerçekleştiriliyor. Halk Bankası’nın kredi kartının yanısıra emeklilere sunduğu cazip tüketici, taşıt ve konut kredisi kampanyaları da var.

Tags : , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Günde 10 Liraya Ev Gümüşcity Konut Projesi Kampanyası ile

Gümüşcity Konut Projesi kampanyası kapsamında günde 10 liraya konut sahibi olunabiliyor. Beylikdüzü ve Esenyurt’un kesiştiği noktada gerçekleştirilmekte olan yükselen projede...

Kapat