Denizbank Kredi Kartı Başvurusu İnternetten Yapılabiliyor

Denizbank’ın avantajlı kredi kartlarına başvurmak için Denizbank şubelerine başvuru yapılabileceği gibi internet üzerinden de kredi kartı başvuruları yapılabiliyor. Denizbank kredi kartına internet üzerinden başvuru yapmak için Denizbank’ın internet sitesini ziyaret ederek Kredi Kartı Hızlı Başvuru butonuna tıklamak yeterli.

Denizbank’ın taksit imkanları, indirimler ve bolca Bonus kazanma fırsatları sunan kredi kartları arasında en çok tercih edilen Deniz Bonus kartının yanısıra Bonus Trink kart, SSI Bonus kart, Sea & Miles Bonus kart, Denizbank Miles & More kart, Paso Bonus, Emekli Bonus, ODTÜ Bonus ve İşletme kart var. Denizbank ayrıca futbolseverlere ve taraftarlara özel Bonus Card sahibi olma şansı sunuyor. Denizbank’ın Türkiye’nin büyük futbol takımları taraftarları için düzenlenmiş Bonus kartları arasında şu takımların kartları var: Beşiktaş taraftarları için BJK Bonus kartı, Fenerbahçeliler için Fenerbahçe Bonus kart, Galatasaray’a gönül verenler için GS Bonus Card, Trabzonspor taraftarlarına özel Trabzonspor Bonus kartı, Eskişehirspor’lulara özel Eses Bonus, Çaykur Rizespor taraftarları için Çaykur Rizespor Bonus. Bunun yanısıra debit card niteliğindeki Galatasaray Bunus ParaCard Denizbank’ta kullanıcılarını bekliyor.

İnternetten kredi kartı başvurularında TC Kimlik Nosu ve cep telefonu numarasıyla başvuru aşamaları başlatılabiliyor. İnternet başvurusunu tamamlamak için cep telefonunun başvuru sahibinin yanında bulundurulması gerekiyor.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank 6 Ay Ödemesiz Kredi Masrafsız İhtiyaç Taşıt Konut Kredisi

Denizbank ilk altı ay geri ödemesiz kredi veriyor. Üstelik bu kampanya sadece ihtiyaç kredisi ile sınırlı değil. Denizbank 6 ay...

Kapat