Denizbank Kredi Başvurusu İnternetten ve Cepten Kredi

Denizbank’ın Tüketici Kredisi, Mortgage, 0 Km ve 2. El Taşıt Kredisi başvuruları Denizbank şubelerinden yapılabiliyor. Krediye başvuru koşulları hakkında Denizbank internet şubesinden ayrıntılı bilgi almam mümkün.

Denizbank ayrıca başvurunun çok kolay olduğu internetten kredi ve sms ile kredi seçeneklerini sunuyor. Denizbank internet sitesini ziyaret edenler WEb’de Kredi Hızlı Başvuru ürününden yararlanabiliyorlar. Denizbank Web’de Kredi seçeneği ile tüm ihtiyçlar için 15.000 TL’ye kadar kredi kullanmak için kredi başvurusu yapmak mümkün. 36 aya varan vadeler için yapılan Denizbank kredi başvurusu anında sonuçlandırılıyor. Kredisi başvurusunun cevabı 5 dakika içinde kısa mesaj yoluyla cep telefonuna geliyor. Web’den Kredi başvurusu yapmak için TC kimlik numarası ve cep telefonu ile başvuruya başlanabiliyor. Cep telefonuna güvenlik kodu gönderileceğinden başvuru aşamalarında cep telefonunun yanınızda olması gerekiyor.

Denizbank Cebimde Kredi ile cep telefonundan kredi kullanmak da mümkün. Denizbank Cebimde Kredi ile 15.000 TL limite kadar tüketici kredisi kullanılabiliyor. Formalitesiz ve evraksız kredinin cevabı 5 dakika içinde cep telefonuna geliyor. Denizbank Cebimde Kredi ile 36 ay vadeli kredi çekilebiliyor. Cep telefonu ile kredi başvurusu yapmak için Kredi yazarak TC Kimlik Numarasını doldurup ilgili SMS mumarasına göndermek yeterli oluyor. Başvuru sonucunun olumlu olması durumunda kullanılabilecek kredi limiti ve vadesi cep telefonuna sms mesajı olarak gönderiliyor.

Tags : , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Şekerbank Kredi Başvurusu Konut İhtiyaç Taşıt Kredileri

Şekerbank’tan konut, taşıt ya da ihtiyaç kredisi almak çok kolay. Şekerbank kredileri ile çok uygun vade ve faiz olanaklarıyla kullanılabliyor....

Kapat