Denizbank Konut Kredisi Mortgage Borç Transferi Uygun Faizle

Başka bankalardaki konut kredileri kolaylıkla Denzbank’a transfer edilebiliyor. Denizbank’tan kullanılan yeni konut kredisi (mortgage) daha avantajlı faiz oranı ve daha uygun ödeme koşullarıyla alınabiliyor. Böylece konut kredisi geri ödemelerini ve aylık taksit tutarlarını azaltarak ödemeleri hafifletmek mümkün.

Diğer bankadan konut kredisi (mortgage) kullanmış olan herkes konut kredisi borç transferi yapabiliyor. Bu borç transferini gerçekleştirmek için diğer bankadaki konut kredisi sözleşmesini ve bu bankadan alacağı “kredi kapandıktan sonra ipoteğin fek edileceğine dair” taahhütnameyi ibraz etmek yeterli oluyor.

Denizbank Konut Kredisi Borç Transferi ile diğer bankadaki kredi borcu tümüyle kapatılarak konut kredisi Denizbank’a aktarılmış oluyor. Böylece kredi daha uygun faiz oranı ve vadeler ile yenilenmiş oluyor. Denizbank’ın Transfer Mortgage Kredisi ile 300 ay vadeli transfer işlemi gerçekleştirmek mümkün.

Denizbank Konut Kredisi Transferinin yanısıra çok uygun koşullarla ve uzun vadelerle Mortgage imkanları da sunuyor. Denizbank Mortgage Kredileri 300 ay vadeye kadar kullanılabiliyor. Denizbank Konut Kredisi faiz oranları % 0.95’den başlıyor. Alınacak konutun yüzde 75’ine kadar konut kredisi kullanmak mümkün oluyor. Tamamlanmış konutlar ve proje kapsamında yeni konutlar için konut kredisi kullanılabiliyor.

Tags : , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Akbank 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Otomobil ve Araç Kredileri

Akbank 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi fırsatı sunuyor. Akbank'ın araç kredisi ile şimdi araba alanlar kredi taksitlerini 3 ay sonra...

Kapat