Denizbank Emeklilere Özel Kredi Kartı Emekli Bonus Card

Denizbank emeklileri güldüren Emekli Bonus ile emeklilere ayrıcalıklı olanaklar sunuyor. Emekli Bonus’un son kampanyalarından bazıları şunlar: Emekli Bonus ile doğalgaz otomatik ödeme talimatı veren Emekli Maaş müşterilerine doğalgaz faturalarında % 10 indirim imkanı var. Emekli Bonus kartı ile yapılan eczane harcamalarında da % 10 indirim uygulanıyor.

Emekli Bonus, Bonus Card’ın tüm özelliklerine sahip bir kredi kartı. Emekl Bonus ile yurt içinde ve yurtdışında yapılan tüm harcamalardan bonus kazanılıyor. Emekli Bonus alışverişlerde taksit imkanları sunuyor, biriken bonuslar Bonus Program Ortağı olan işyerlerinde harcama olarak kullanılarak para yerine geçiyor.

Emekli Bonus’la uygun vade ve koşullarda geri ödenecek şekilde taksitli nakit avans çekilebiliyor. Emekli Bonus Kartı aynı zamanda bir banka kartı olma özelliği taşıyor. Bu sayede Emekli Bonus ile Denizbank’a ait ATM’lerdem vadesiz hesaba girilerek her türlü bankacılık işlemi zahmetsizce gerçekleştirilebiliyor.

Emekli Bonus ile sağlık ve seyahat harcamaları dahil tüm taksitli alışverişlerde +2 taksit imkanı sağlıyor.
Emekli Bonus ile fatura, kira, aidat gibi düzenli ödemelerinizi ücretsiz olarak yapılabiliyor. Türkiye genelindeki Medicalpark’larda Emekli Bonus Kartını gösterenlere %20 indirim uygulanıyor.

Havaalanı ulaşımında DenizBank Shuttle Hizmeti, %30 indirimli fiyatlarla Emekli Bonus sahiplerinin hizmetinizde. Deniz Taksi Hizmeti ile İstanbul Atatürk Havaalanı ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na ulaşmak deniz yoluyla çok daha hızlı.

Bir telefonla uçak bileti, otel ve paket tur rezervasyonları yapılabiliyor. İşlemin yurt içi veya yurt dışı olması önem taşımıyor. Bunun yanısıra yurt dışı gemi rezervasyonları ve yurt içi ve yurt dışı araç kiralama rezervasyonları Emekli Bonus’la yapılabiliyor, uçak biletleri ve diğer hizmetler 3 taksitle alınabiliyor.

Tags : , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank 3 Ay Sonra Ödemeye Başlamalı Kredi Veriyor

Finansbank nakit ihtiyacı olanlara hemen başvurabilecekleri, alması kolay ihtiyaç kredisi veriyor. Finansbank'tan anında kredi alabilmek için TC kimlik numarasını Finiansbank'ın...

Kapat