Denizbank Eğitim Kredisi Özel Okul Üniversite Dershane Özel Kurs Ücreti

Denizbank uygun faiz oranları ile Eğitim Kredisi fırsatı sunuyor. Denizbank Eğitim Kredisi ile özel okul masrafları, üniversite, dershane ve özel kurs ücreti artık dert değil. Denizbank’ın 66 ay vadeye kadar kullanılabilen Eğitim Kredisi ile her türlü eğitim giderleri finanse edilebiliyor.

Denizbank Eğitim Kredisi 36.000 TL’ye kadar kullanılabliyor. Kredinin vadesi ise 66 aya kadar uzayabiliyor. Denizbank’tan eğitim kredisi kullananlar dilerlerse kredi geri ödemelerini 4 aya kadar öteleme imkanından yararlanıyorlar. Denizbank Eğitim Kredisi’nde ilk 12 ay düşük kredi taksit ödemesi fırsatı da var. Krediden faydalananlar ilk bir yıllık ödemelerini düşük tutarlarla gerçekleştiriyorlar. Denizbank Eğitim Kredisi’nin yanında İhtiyaç Kredisi’nden Taşıt Kredisi’ne, Mortgage Konut Kredisi’nden Kobi Kredilerine kadar akla gelebilecek her alanda cazip faiz oranları ve uygun vadelerle kredi imkanları sunuyor. Denizbank’ın kredi başvuru ve sonuçlandırma süreci zahmetsiz ve hızlı bir şekilde işliyor.

Denizbank Eğitim Kredisi’ne başvurularda istenen belgeler ise şunlar:

Nüfus cüzdanı fotokopisi
Gelir belgesi (maaş bodrosu, maaş yazısı ile başvuranlar için ilave olarak şirketin imza sirküleri, diplomalı serbest meslek sahipleri için 3 yıllık matrahlı vergi levhası)
Yerleşim belgesi veya son aya ait resmi fatura örneği
Öğrenci kabul belgesi

Tags : , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Kredi Kartı Başvurusu İnternetten Yapılabiliyor

Denizbank'ın avantajlı kredi kartlarına başvurmak için Denizbank şubelerine başvuru yapılabileceği gibi internet üzerinden de kredi kartı başvuruları yapılabiliyor. Denizbank kredi...

Kapat