Denizbank 6 Ay Ödemesiz Kredi Masrafsız İhtiyaç Taşıt Konut Kredisi

Denizbank ilk altı ay geri ödemesiz kredi veriyor. Üstelik bu kampanya sadece ihtiyaç kredisi ile sınırlı değil. Denizbank 6 ay ödemesiz ihtiyaç kredisinin yanında ilk altı ay taksit ödemesi olmayan taşıt kredisi, konut kredisi, evlilik kredisi gibi aklınıza geleblecek her alanda kredi imkanı sunuyor.

Denizbank’tan kredi kullananlar ilk 6 ay kredi taksit ödemesi yapmıyorlar. Krediyi kullandıktan 6 ay sonra kredi taksitlerinin ödemeleri başlıyor. Denizbank 6 ay ertelemeli kredinin avantajlarından biri de dosya masrafı olmaması. Krediyi kullananlardan dosya masrafı alınmıyor.

İhtiyaç ve Taşıt kredilerinde 36 ay vadeye kadar 36.000 TL kredi kullanılabiliyor. Konut kredilerinde ise 100.000 TL kredi 120 ay vade ile çekilebiliyor.

Denizbank’ın masrafsız ve 6 ay ödemesiz kredisi ile yeni mobilyalardan, balayına yeni nir evden yeni bir arabaya kadar tüm hayalleri bugün gerçekleştirip 6 ay sonra ödemeye başlamak mümkün. Denizbank ihtiyaç kredisiyle bugün acil olarak sorun oluşturan nakit ihtiyacını hemen karşılayarak taksit ödemeleri 6 ay sonra yapılmaya başlanabiliyor.

Denizbank’ın her derde deva kredisi ile ihtiyaçlar bugün karşılanarak rahat bir nefes alınıyor. Ödemeler ise 6 ay sonra uzun taksit imkanlarıyla başlıyor. Denizbank 6 ay sonra ödemeli kredi kampanyasıyla Türkiye’de bir ilke daha imza atıyor.

Tags : , , , , , , , , , , ,

One thought on “Denizbank 6 Ay Ödemesiz Kredi Masrafsız İhtiyaç Taşıt Konut Kredisi”

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Axess Alanlara 3 Ay 0 Faiz Akbank Axess Kredi Kartı Kampanyası

Akbank Axess kredi kartı sağladığı cazip alışveriş imkanları, indirimler, uzun vade ve taksit seçenekleri ile kredi kartı kullanıcıları arasında en...

Kapat