Denizbank 300 Ay Vadeli Konut Kredisi Mortgage Veriyor

Denizbank uzun vadeli konut kredisi kampanyaları kapsamında 300 ay vadeli konut kredisi imkanı sağlıyor. Denizbank’ın 25 yıl vadeli konut kredisinin faiz oranı aylık % 1.10. Denizbank’tan bunun yanısıra 60 ay vadeli 0.95 faiz oranıyla konut kredisi kullanmak mümkün. Denizbank’ın diğer vade seçenekleri arasında yeralan 120 ay vadeli konut kredisi ürünü aylık yüzde % 1.00 faiz oranına sahip. Denizbank’tan 180 ay vade ile mortgage almak isteyenler ise aylık % 1.10 faiz ödüyorlar.

Konut kredisi kullanma oranı ise satın alınacak tamamlanmış konutun ekspertiz değerinin yüzde 75’i tutarında gerçekleşiyor. Mortgage kredisi verilmeden önce lisanslı bie eksper satın alınacak konutu ziyaret ederek değerini belirliyor. Bunun yanısıra inşaatı henüz tamamlanmamış konutlar için de kredi kullanmak mümkün. Denizbank’la inşaat firmaları arasında yapılan anlaşmalar çerçevesinde proje aşamasında ve inşası henüz tamamlanmamış Türkiye çapında birçok seçkin projeden konut sahibi olabilmek mümkün.

Geri ödeme planı çerçevesinde Eşit Taksitli Geri ödeme, Artan Taksitli Geri Ödeme, Tek Seferde Geri Ödeme gibi değişik ödeme seçenekleri tercih edilebiliyor.

Denizbank’ta bunların yanında Transfer Mortgage ürünü ile bir başka bankadaki mortgage konut kredisi kredisini Denizbank’a transfer etmek mümkün. Böylece daha düşük faiz oranları, daha uygun ödeme seçenekleri ve daha uzun vadelerle konut kredisi kullanılabiliyor.

Tags : , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Konut Kredisi Mortgage Borç Transferi Uygun Faizle

Başka bankalardaki konut kredileri kolaylıkla Denzbank’a transfer edilebiliyor. Denizbank'tan kullanılan yeni konut kredisi (mortgage) daha avantajlı faiz oranı ve daha...

Kapat