Axess SMS Para 3 Taksitle Avea, Turkcell, Vodafone Aboneleri Katılabiliyor

Akbank Axess ücret, faiz, komisyon ödenmeyen yeni bir kampanyaya imza atıyor: SMS Para hem de 3 taksitle! Akbank SMS Para kampanyasına Avea, Turkcell ve Vodafone gibi tüm cep telefonu operatörü aboneleri katılabiliyor. SMS Para kampanyasından 100 TL, 300 TL ve 500 TL talep edilebiliyor.

Akbank Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartları sahipleri tek bir sms ile anında para talep edebiliyorlar. Akbank SMS Para hem çok pratik hem çok hesaplı. Çünkü SMS Para ile 3 taksitle para çekimi yapılabiliyor. SMS Para başvurusu yapıldıktan sonraki gün paranız hesabınıza yatıyor.

Müşterinin hesabına aktarılan SMS Para 3 taksitle kart hesap özetine “Taksitli Avans taksit tutarı” olarak yansıyor. SMS Para kampanyasına katılım ücretsiz ve herhangi bir faiz, ücret, komisyon alınmaz. Kampanyadan gecikme veya blokede olmayan, kartı açık ve kullanılabilir nakit avans limiti uygun Axess kart sahipleri yararlanabiliyor.

Kampanyaya katılım için kart sahiplerinin cep telefonunun sistemde kayıtlı olması gerekiyor. Her Akbank müşterisi kampanyadan sadece bir kere yararlanabiliyor. Akbank Axess Exi26 kartları sahiplerinden kullanılabilir nakit avans limiti uygun olanlar SMS Para’dan yararlanabiliyor. Kampanyaya Avea, Turkcell ve Vodafone gibi tüm cep telefonu operatorlerinin aboneleri katılabiliyor.

Tags : , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Ukra İnşaat Şimdi Al Ağustosta Öde Ukra City Konutları Kampanyası

Ukra İnşaat Beylikdüzü’nde yükselen Ukra City projesi için çok cazip bir kampanya başlattı. Ukra İnşaat'ın 'Şimdi Al Ağustosta Öde' kampanyası...

Kapat