Akbank Axess Sıfır Faizli Taksitli 20.000 TL Borç Transferi

Akbank Axess Kredi Kartı faizsiz kredi kartı borç transferi olanağı sunuyor. 20.000 TL’ye kadar olan diğer banka borçları Akbank Axess’e aktarıldığında 6 ay vadede sıfır faiz uygulanıyor. 24 aya kadar olan vadelerde ise aylık %0.99 faiz oranıyla borç transferi yapmak mümkün. Taksitli Borç Transferi tutarı üzerinden 24 aya kadar %5 oranında (bsmv hariç) kampanya katılım ücreti alııyor ve ilk ekstreye yansıtılıyor.

Akbank Axess Borç Transferi ile diğer bankalardaki kredi kartı borçları tüm Akbank Şubeleri, Cep Kredi, Akbank Bireysel İnternet Şubesi ve Akbank Telefon Şubesi’nden yapılabilecek işlemler yoluyla Akbank’a aktarılabiliyor. Kredi kartı borç transfer işlemleri kefilsiz ve formalitesiz olarak yapılılyor ve diğer bankalardaki kredi kartı borçları kolaylıkla Axess’e transfer edilebiliyor.

Taksitli Borç Transferi işlemi yapmak için kredi kartları dışında herhangi bir belge talep edilmiyor. Axess Borç Transferi işlemi yapmak isteyen müşterinin sadece transfer etmek istediği tutarı ve vade sayısını bildirmesi yeterli oluyor. Taksitli Borç Transferi yapmak isteyen, fakat Axess kartı olmayanlar herhangi bir Akbank Şube’sine giderek hemen Axess kart sahibi olabiliyor ve Taksitli Borç Transferi işlemi anında gerçekleştiriliyor.

EFT yapılan saatler dışında da başvuru yapılabiliyor, bu durumda EFT işlemi ilk iş gününde gerçekleştiriliyor. EFT saatleri içinde yapılan başvurularda ise o gün içinde diğer banka kredi kartı borcu Axess kartına aktarılıyor, transfer edilen borç tutarı 2 ile 24 ay arasında taksitlendiriliyor. Axess kartının kullanılabilir limitini aşmamak şartıyla en fazla 20.000 TL tutarında diğer bankalara ait kart borcunu Axess’e aktarmak mümkün.

Tags : , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Borç Transferi 0 Faizle Kredi ve Kart Borcu Aktarımı

ING Bank başka bankadaki kart borçlarını, hatta tüketici kredilerini ING Bonus Card ile 12 ay vade 0 faizle kapatma imkanı...

Kapat