Akbank Axess Kefilsiz Kredi 20.000 TL’ye Kadar Kullanılıyor

Akbank formalitesiz, kefilsiz ve kolay kredi kampanyalarına bir yenisini ekledi. Şimdi Akbank Axess sahibi olanlar tüketici kredisi kullandıklarında geri ödemelerini Axess kart aracılığıyla yapabiliyorlar. Akbank Axess ile 20.000 TL’ye kadar Kefilsiz Kredi kullanmak mümkün. Axess Kefilsiz Tüketici Kredisi sadece % 0.94 aylık faiz oranıyla kullanılabiliyor. Kredi kampanyasından yararlanmak için ikamet ve kimlik belgesiyle Akbank’a başvuruda bulunmak yeterli oluyor.

Axess Tüketici Kredisi kullananlar kredi geri ödemelerini Axess ile taksit taksit yapıyorlar. Axess Kart Tüketici Kredisi Kampanyası’nda formalite ve kefil yok. Axess Tüketici Kredisi kefilsiz olarak kullanılabiliyor. 1.000 TL ile 20.000 TL arasındaki bir kredi tutarı için başvuru yapmak mümkün. Akbank’ın yeni Tüketici Kredisi kampanyasında vadeler 36 aya kadar uzuyor. Krediyi kullananlar 36 ay vade ile taksitli geri ödeme yapabiliyorlar. Uzun vadeli geri ödeme imkanı krediyi cazip kılan bir başka unsur.

Axess kredi kartının yanısıra tüm Wings ve Fish kredi kartlarının sahipleri Axess Tüketici Kredisi hizmetinden faydalanabiliyorlar. Akbank Axess Tüketici Kredisi ile tüm nakit ihtiyaçları için kolayca nakit bulma imkanı sunuluyor.

Kredi başvurularında 10 TL istihbarat ücreti alınıyor. Hayat sigortası bedeli kredi tutarının %5 fazlasının binde 9,7’si oranında hesaplanıyor. Kredinin dosya masrafı ise minimum 94 TL olmak üzere, kredi tutarının %1’i.

Tags : , , , , , , , , , , , , ,

2 thoughts on “Akbank Axess Kefilsiz Kredi 20.000 TL’ye Kadar Kullanılıyor”

  1. Axses kartımın 1500 ytl daha artılmasını istiyorum 4442525 aradım tamam dediler ama hala yok artmamış neticesinide bildirmiyorlar bilgilendirirseniz sevinirim

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Axess Sıfır Faizli Taksitli 20.000 TL Borç Transferi

Akbank Axess Kredi Kartı faizsiz kredi kartı borç transferi olanağı sunuyor. 20.000 TL'ye kadar olan diğer banka borçları Akbank Axess'e...

Kapat