Akbank 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Otomobil ve Araç Kredileri

Akbank 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi fırsatı sunuyor. Akbank’ın araç kredisi ile şimdi araba alanlar kredi taksitlerini 3 ay sonra ödemeye başlıyorlar. Akbank’ın ödemesi sonradan başlayan otomobil kredisini tercih edenler düşük faiz olanaklarından da yararlanıyorlar. Akbank’ın ödemesi ertelemeli taşıt kredisi faiz oranları aylık % 0.86’dan başlıyor.

Akbank’ta 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi’nin yanısıra değişik seçeneklere sahip avantajlı taşıt kredisi kampanyalarından yararlanmak mümkün. Maaşlarını Akbank’tan alanlar, Kamu çalışanları, TSK mensupları ve Bordrolu çalışanlar da % 0.86 çok avantajlı Taşıt Kredisi Faizinden yararlanabiliyorlar.

48 ay vadeyle 20.000 TL araç kredisi kullananlar ayda 533 TL aylık kredi taksiti ödüyorlar. 24 ay vadede ise aylık geri ödeme 945 TL oluyor. % 0.86 faiz 12-36 aya arası için geçerli, 37-60 ay vadeli taşıt kredilerinde ise aylık % 0.88 faiz uygulanıyor. Kredi kullanımında şu belgeler isteniyor:

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
Son döneme ait su / elektrik / doğalgaz / telefon faturası veya ikametgah belgesi
Maaş bordrosu

Akbank bunun yanısıra anlaşmalı markalar için % 0’dan başlayan faiz olanakları ile taşıt kredisi kullandırıyor. Örneğin Volvo’nun V60- C30 – S40 – V50 – C70 – V70 modellerinde 3 ay vadede 0 faiz uygulaması var. Volvo’nun XC60 – XC90 – XC70 modellerinde ise 24 aylık vadede aylık faiz oranı % 0.71.

Tags : , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Emeklilere Özel Kredi Kartı Emekli Bonus Card

Denizbank emeklileri güldüren Emekli Bonus ile emeklilere ayrıcalıklı olanaklar sunuyor. Emekli Bonus'un son kampanyalarından bazıları şunlar: Emekli Bonus ile doğalgaz...

Kapat