Akbank 3 Ay Ertelemeli Ev Kredisi Kampanyası Düşük Faiz Oranı ile

Akbank yeni Büyük Kırmızı Ev konut kredisi kampanyasıyla 3 ay ertelemeli ev kredisi kullanma imkanı sunuyor. Akbank Büyük Kırmızı Ev avantajlarıyla Akbank’tan bugün konut kredisi kullananlar ödemelerini 3 ay sonra yapmaya başlıyorlar.

120 ay vadeye kadar kullanılan Büyük Kırmızı Ev konut kredisi kampanyasının faiz oranları da avantajlı. 120 ay vadeli konut kredisi kullananlar aylık % 0.82 faiz oranından yararlanıyorlar. 60 ay vadede faiz oranı % 0.81, 36 ay vadede % 0.79, 18 ay vadede ise % 0.77.

120 ay vadeli 100.000 TL konut kredisi kullananlar aylık 1.313 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Kredi kapsamında toplam 1780 TL masraf alınıyor.

Akbank’ın internet web sitesini ziyaret edenler adlarını, soyadlarını ve telefon numaralarını ilgili forma yazıp göndermeleri halinde Akbank kendilerini telefonla arıyor. Mortgage kredisi hakkında her türlü bilgiyi veriyor ve başvuru ile ilgili merak edilenleri açıklıyorlar. Akbank Büyük Kırmızı Ev web sitesinde konut kredisi hesaplama aracı bulunuyor. Bu hesaplama aracını kullanarak istenilen kredi tutarını girerek aylık taksit tutarını öğrenmek mümkün.

Akbank Büyük Kırmızı Ev internet sitesinde konut kredisine Hızlı Başvuru seçeneği de var. Konut Kredisi başvuruları Akbank’ın sitesi aracılığıyla anında gerçekleştirilebiliyor. Bunun yanısıra internetten üzerinden İhtiyaç Kredisi başvurusu ve Taşıt Kredisi başvurusu yapmak da mümkün.

Tags : , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Bankası Eğitim Kredisi Faiz Oranı ve İstenen Belgeler

Ziraat Bankası her türlü eğitim harcamalarının finansmanında kullanabilecek Eğitim Kredisi imkanı sunuyor. Ziraat Bankası'nın eğitim kredisi 24 aya kadar vade...

Kapat