25 Yıl Vadeli Konut Kredisi Mortgage Ev Kredileri Veren Bankalar

Bankaların son dönem konut kredisi kampanyalarında kredi vadeleri uzamaya başladı. Denizbank 25 yıl vadeli ev kredisi verirken, konut kredilerinde vadeler Şekerbank’ta 30 yıla kadar çıkıyor.

Denizbank’ın 300 Ay / 25 Sene Vadeli konut kredisi kampanyası ile kredi kullanarak kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün. Denizbank’ın 25 yıl vadeli mortgage / konut kredisi için uyguladığı faiz oranı aylık % 1.10. Bankanın sunduğu Eşit Taksitli Geri ödeme, Artan Taksitli Geri Ödeme, Tek Seferde Geri Ödeme gibi değişik ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek kredi geri ödemesi yapmak mümkün.

Şekerbank’ın 30 yıl vadeli mortgage kampanyası kapsamında 25 yıl vadeli konut kredisi çekmek isteyenler ise aylık % 0.94 faiz oranıyla kredi kullanabiliyorlar. Şekerbank yeni uzun vadeli ev kredisi /mortgage kampanyasıyla herkesi ev sahibi yapmayı hedefliyor. Şekerbank’tan 450.000 TL’ye kadar kredi kullanmak mümkün. Bunun yanısıra Taksit Azaltan Konut Kredisi kampanyası ile müşterilerden ek komisyon alınarak, taksit tutarlarının düşürülüyor ve taksit ödeme kolaylığı sağlanıyor. Şekerbank’ın 30 yıla varan vadeler ile kullanılabilen ev kredisi refinansman amacıyla da çekilebiliyor.

Tüm konut kredilerinde olduğu gibi uzun vadeli konut kredilerinde de evin değerinin % 75’ine kadar mortgage alınabiliyor. Evin değeri uzman eksper tarafından belirleniyor. Kredileri kullanabilmek için zorunlu konut sigortalarının yanısıra hayat sigortası da yapılması gerekiyor.

Tags : , , , , , , , , ,

One thought on “25 Yıl Vadeli Konut Kredisi Mortgage Ev Kredileri Veren Bankalar”

  1. YETER BE BANKALAR 99 KRİZİNDE BU HAKLKA ZARAR VERMEDİNİZMİ. FAİZLERİ NEDEN DÜŞÜRMÜYORSUNUZ. İNSANLAR BUNU BEKLİYOR.. FAİZLERİ DÜŞÜRÜN

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
4 Ay Ertelemeli 30.000 TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Şekerbank’ta

Şekerbank kefilsiz olarak 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandırıyor. 30.000 Liraya kadar kullanılabilen kredinin geri ödemeleri 4 ay sonra başlıyor....

Kapat