Ziraat Bankası 15.000 TL Tüketici Kredisi Hemen Cevap

Ziraat Bankası şubeye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden 15.000 TL’ye kadar tüketici kredisi başvurusu yapma imkanı sunuyor. Web üzerinden yapılan tüketici kredisi başvurularında vade 48 aya kadar çıkıyor. Ziraat Bankası kredilerine internet üzerinden başvurularda araç kredilerinde 30.000 TL ve 48 ay vadeye kadar başvuru yapılabiliyor. Konut kredilerinde ise internet başvuru sınırı 50.000 TL, vade ise 60 ay.

Ziraat Bankası tüketici, taşıt ve konut kredilerine şubeye gitmeden başvuru yapmak isteyenler için tek seçenek internet sitesi değil. İnternet sitesinin yanısıra tüketici kredisi için İnternet Şubesi’nden, ATM’lerden, Müşteri İletişim Merkezi’nden ve Cep telefonundan başvuru yapmak mümkün. Ziraat Bankası Taşıt Kredisi ve Konut Kredisi için şubeye gitmeden başvuru yapmak isteyenler ise Müşteri İletişim Merkezi’nden başvuru yapabiliyorlar.

İnternet üzerinden Ziraat Bankası Tüketici Kredisi’ne başvuru yapmak için Ziraat Bankası’nın internet sitesini ziyaret etmek yeterli oluyor. Burada bulunan başvuru formunu doldurup göndererek tüketici kredisi ön başvurusu yapılabiliyor. Tüketici kredisi başvurusunun cevabı birkaç dakika içinde cep telefonuna geliyor.

İnternet kredi başvuru formunda doldurulması gereken alanlar şunlar: T.C. Kimlik No, Doğum Tarihi, Nüfusa Kayıtlı Olduğu İl, Baba Adı, Anne Adı, Kredi Tipi, Kredi Vadesi, Kredi Tutarı, Aylık Net Gelir, Cep Telefonu Numarası ve Ziraat Bankası müşterisi olanlar için Müşteri Numarası.

Tags : , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Halk Bankası Emekliye Düşük Faizli Kredi 60 Ay Vadeli

Halk Bankası Gülen Emekli Kredisi ile emeklilere ucuz kredi kullanma olanağı sunuyor. 20.000 Liraya kadar kullanılabilen emeklilere özel kredinin faiz...

Kapat