TEB Tatil Kredisi Faturalı Tatil Masrafları İçin TEB’de

TEB tüm tatil harcamaları için Tatil Kredisi imkanı sunuyor. Uzun zamandır planladığınız ve ihtiyacınız olan tatile çıkmak isteyenler için TEB Tatil Kredisi uygun faiz oranları ve 36 aya vadelerle kullanılabiliyor. Fortis’le birleşen TEB şimdi tüm faturalı harcamalar için İhtiyaç Kredisi kullandırıyor. TEB’in faturalı tatil harcamaları için tasarlanan Tatil Kredisi ürünü ile KDV’li fatura tutarınızın %80 ‘ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Tatile çıkmak için para biriktirmeyi beklemeden tatil imkanına kavuşabilirsiniz. TEB Tatil Kredisi kefilsiz olarak sunuluyor ve kredi kullanacak olanlardan kefil göstermeleri istenmiyor.

Teb’den kullanılan tatil kredinizin faizi, piyasadaki faiz oranı değişikliklerinden etkilenmiyor. Sabit faizli TEB Tatil Kredisi ile 36 aya varan uzun vade avantajları ile kredi kullanma ve taksitleri kolaylıkla ödeme imkanı var.

TEB’in diğer Faturalı İhtiyaç Kredileri arasında TEB Faturalı Alışveriş Kredisi, TEB Evlilik Kredisi, TEB Eğitim Kredisi ve TEB Yüksek Lisans Kredisi de var.

TEB’in 36 Ay Vadeli Tatil Kredisi’nden yararlanmak için başvuruda bulunmak isteyenlerden şu belgeler talep ediliyor:

Nüfus Cüzdanı

Adres Belgesi: Muhtarlıklardan alınacak İkametgah / Yerleşim Belgesi veya son 3 ay içerisinde düzenlenmiş, adınıza kayıtlı olan fatura

Gelir Belgesi: Ücretli çalışan kişiler için maaş bordrosu veya antetli kağıda imzalı şirket yazısı

Serbest meslek sahipleri için son 3 yıllık bilanço, Vergi Levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi

Tags : , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Hızlı Kredi 5 Dakikada Cevap

Garanti Bankası banka müşterisi olup olmamaya bakmaksızın Türkiye’nin en hızlı kredisini veriyor. Garanti Bankası'na kredi başvurusu yapanların kredi onayı 5...

Kapat