TEB Kefilsiz Gelir Belgesiz Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

TEB ve Fortis güçlerini birleştirdi. TEB şimdi 10.000 TL ve altında ihtiyaç kredilerini gelir belgesiz olarak kullandırıyor. Maaşını TEB’den alan müşterilerin kullanacağı krediler için yapılacak başvurularda da gelir belgesi istenmiyor. TEB Hazır İhtiyaç Kredisi özel faiz oranlarıyla kefilsiz olarak kullanılabiliyor.

TEB Hazır İhtiyaç Kredisi için 10.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunanlar 24 -36 ay vadelerde 0.91 aylık faiz oranıyla kredi çekebiliyorlar. 10.000 TL Hazır İhtiyaç Kredisi kullananlar için toplam masraflar 128.50 TL, aylık maliyet oranı 24 ay vadede 1.20 %, 36 ay vadede 1.17 %. 24 ay vadeyle TEB Hazır İhtiyaç Kredisi kullananlar aylık 475.91 TL takstle geri ödemelerini yapabiliyorlar. 36 ay vadede kredi kullananlar ise aylık 337.44 TL aylık kredi taksidi ödüyorlar. Sadece kamu çalışanlarına özel olarak 48 ay vadeli kredi ve 60 ay vadeli kredi seçenekleri mevcut.

TEB’den Kefilsiz, Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi kullanmak için gerekli olan belgeler ise şunlar:

Nüfus Cüzdanı
İkametgah / Yerleşim Belgesi veya son 3 ay içerisinde kredi kullanacak kişi adına düzenlenmiş kayıtlı fatura.

TEB İhtiyaç Kredisi başvuruları TEB’in web sitesinde bulunan kısa başvuru formunun doldurulması yoluyla kolaylıkla yapılabiliyor. Başvuru formunda Kişisel Bilgiler, İş ve Meslek Bilgileri ve Kredi Bilgileri dolduruluyor. Bunun ardından formun internet aracılığıyla gönderilmesi yeterli oluyor.

Tags : , , , , , , , ,

One thought on “TEB Kefilsiz Gelir Belgesiz Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi”

  1. bütün bankalar aynı şeyleri söylüyo ama baş vuruldugunda ise krediyi vermiyosunuz. ozaman kefilsiz şartsız demeyin lütfen….

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank’tan Ekmek Kızartmak Kadar Kolay Kredi İhtiyaç Kredileri

Finansbank yeni yılda başlattığı 'Hafifleten Kredi' kampanyasını sürdürüyor. Finansbank'ın ekmek kızarmak kadar kolaylıkla alınan ihtiyaç kredisiyle eski masrafları bırakın, yepyeni...

Kapat