İş Bankası Masrafsız Kredi 25.000 TL İhtiyaç Kredisi

İş Bankası tüm kamu ve özel sektör çalışanları, serbest meslek sahipleri ile emeklilere Masrafsız Nakit Kredi kullanma imkanı sağlıyor. İş Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi kullanmak isteyenler kredi çekmek için hiçbir masraf ödemiyorlar. İş Bankası’nın yeni kredi fırsatı 25.000 TL’ye kadar kredi çekme imkanı sunuyor.

İş Bankası’nın avantajlı kredisi Masrafsız Nakit Kredi Kampanyası dahilinde 60 aya varan vadelerle masrafsız kredi kullanabiliyor. Kredinin aylık faiz oranı %0,98’den başlıyor. İş Bankası Maksimum İhtiyaç Paketi sahibi olanlar Masrafsız Kredi’den aylık %0,02 faiz indirimi ile yararlanarak kredi çekebiliyorlar. Maksimum İhtiyaç Paketi sahibi olmayanlar için 60 ay vadede kredi faizi yüzde 0,99, 48 ay vadede ise yüzde 0,98. 25.000 TL limite kadar kullanılabilen kredinin sigorta ücreti ise 175 TL.

İş Bankası Masrafsız Nakit Kredi kampanyasından yararlanarak kredi çekmek isteyenler başvurularını kolaylıkla yapabiliyor ve başvuru cevabını kısa sürede alabiliyorlar. İş Bankası’nın masrafsız ve cazip faizili kredisine başvurular İş Bankası şubelerinin yanı sıra, Bankamatiklerden, SMS göndererek, İnternet Şubesi’nden, İş Bankası Telefon Şubesi’nden, İşCep, İşPad veya İşWap’tan kolayca yapılabiliyor.

Tags : , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank TSK Personeli Tüketici Kredisi Silahlı Kuvvetler Mensupları Kredisi

Halkbank tüm diğer kamu personeline olduğu gibi Türk Silahlı Kuvvetler personeline de cazip oranlarla tüketici kredisi kullanma imkanı sunuyor. Tüm...

Kapat