İş Bankası Arsa Kredisi 1.29 Faizli 60 Ay Vadeli Kredi Koşulları

Türkiye İş Bankası tasarruflarını arsa alarak değerlendirmeyi ve yatırıma dönüştürmeyi planlayanlara özel Arsa Kredisi kullandırıyor. Arsa alımında kullanılacak nakit ihtiyacının finansmanı amacıyla sunulan Arsa Kredisi ile arsanın acil satış değerinin %50’si oranında kredi kullanmak mümkün. Arsa almak isteyenlerin tek yapmaları gereken almak isteyecekleri bir arsa bulmak.

İş Bankası Arsa kredisi, İş Bankası müşterilerinin arsa alımlarının finansmanı amacıyla geliştirilen bir kredi ürünü. İş Bankası Arsa Kredisi kredinin teminatını krediye konu arsanın oluşturduğu bir bireysel kredi. Arsa almak isteyip İş Bankası’ndan kredi kullanmak isteyenlerden ayrıca bir kefil ya da teminat şartı aranmıyor. Teminatı Kendinden Arsa Kredisi olarak adlandırılan İş Bankası’nın Arsa Kredisi teminat göstermeden arsa alımı kredisi çekme şansı sunuyor.

1-60 ay arası vadelerde kullanılabilen İş Bankası Arsa Kredisi’ni aylık %1,29 faiz oranıyla kullanılabiliyor. Arsa Kredisi’ni kullanmak isteyenler 600 TL dosya masrafı ve 750 TL ekspertiz ücreti olamk üzere toplam 1.350 TL ücret ödüyorlar.

İş Bankası Arsa Kredisi’nin yanısıra Taşıt Kredisi, Nakit İhtiyaç Kredisi ve Konut Kredisi imkanları da İş Bankası şubelerinde kredi kullanıcılarını bekliyor. İş Bankası’nın uzun vadelere yayılan cazip faiz oranlarına sahip kredileri İş Bankası’nı kredi alanında ön plana çıkarıyor.

Tags : , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Masrafsız Kredi 25.000 TL İhtiyaç Kredisi

İş Bankası tüm kamu ve özel sektör çalışanları, serbest meslek sahipleri ile emeklilere Masrafsız Nakit Kredi kullanma imkanı sağlıyor. İş...

Kapat