Halk Bankası Özel Sektör Personeline 60 Ay Vadeli Kredi

Halk Bankası özel sektör çalışanlarına ucuz kredi kullanma imkanı sağlıyor. Halk Bankası’ndan 20.000 Liraya kadar kullanılabilen özel sektör çalışanları için dizayn edilmiş kredinin faiz oranları aylık % 0.99’dan başlıyor. 20.000 TL kredi kullananlar 24 ay vadeyi tercih ettiklerinde aylık % 0.99 faiz oranından yararlanıyorlar. 20.000 Lira kredi için 60 ay vadeyi tercih edenler için ise faiz oranı aylık % 1.03.

60 ay vadeye kadar kullanılabilen kredi için herhangi bir kefil şartı aranmıyor. Kefilsiz olarak kullanılabilen özel sektör çalışanlarına özel krediden faydalanmak için Halk Bankası’ndan bir kredi kartı sahibi olmak veya yeni bir kredi kartı başvurusunda bulunmak, Halkbank’taki bir hesaptan bir adet Otomatik Ödeme Talimatı vermek veya bir Kredili Mevduat Hesabı açtırmak yeterli oluyor.

Halk Bankası Özel Tüketici Kredisi’nden yararlanmak için başvuruda istenen belgeler şunlar:

Gelir Belgesi
Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı)
İkametgah belgesi veya son aya ait ödenmiş telefon, elektrik, su vb. fatura

Halk Bankası’nın kamu çalışanlarına yönelik cazip kredi seçenekleri de var. Bunun yanısıra tüm meslek gruplarına göre değişik ödeme seçenekleriyle oluşturulmuş kredi seçenekleri bulmak mümkün. Halk Bankası’nın uzun vadeli ve uygun faizli ucuz tüketici kredisi ürünleri ile tüm ihtiyaçlar için gerekli olan nakit ihtiyacı kolaylıkla karşılanabiliyor.

Tags : , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Halk Bankası Kefilsiz Düşük Faizli Kredi 5.000 TL İhtiyaç Kredisi

Halk Bankası 5.000 Liraya kadar olan ihtiyaç kredilerinde düşük faizli kredi kullanma olanağı sunuyor. Halk Bankası'nın 12 ay vadeli kredisinde...

Kapat