Halk Bankası Kamu Personeline Kredi İhtiyaç Kredileri

Kamuda çalışanlar için Halkbank’ta özel koşullarla kredi kullanma imkanı var. 60 aya varan vadelerde kullanılabilen Halk Bankası Kamu Çalışanlarına Özel Dost Kredi’den faydalanmak için Halkbank’tan kredi kartı sahibi olmak ya da yeni kredi başvurusunda bulunmak ve Halk Bankası’nda bulunan bir hesaptan otomatik ödeme talimatı vermek ya da Kredili Mevduat Hesabı açtırmak yeterli oluyor.

Halkbank Kamu Personeline özel avantajlı tüketici kredisi 0,95’den başlayan faiz oranları ile sunuluyor ve kefilsiz olarak kullandırılıyor. Kredi 24 aya kadar olan vadelerde 0,95 faiz oranıyla, 60 aya vadelerde ise 0,99 faiz oranıyla kullanılabiliyor. Kamu Çalışanlarına Özel Tüketici Kredisi dosya ücreti 315 TL, sigorta bedeli ise 50 TL.

60 aya varan vadelerde kefilsiz tüketici kredisi kullanmak isteyen kamu çalışanlarının kredi başvurusu yapmak için getirmesi gereken belgeler ise şunlar:

Kredi kullanacak kişinin kamu çalışanı olduğunu gösterir kimlik / belge
Kredi kullanacak kişiye ait gelir belgesi
Kredi kullanacak kişinin kimlik belgesi
Muhtarlıklardan alınabilecek ikametgah (yerleşim) belgesi veya son aya ait ödenmiş telefon, elektrik, su gibi abolik gerektiren bir hizmet faturası

Tags : , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
TEB Molalı Kredi 2 Ay Kredi Taksidi Ödememe İmkanı

TEB kullandırdığı kredilerdeki uygun ödeme koşullarına bir yenisini daha ekledi. TEB Molalı Kredi ile kredi kullananlar yılda 2 ay kredi...

Kapat