Halk Bankası Emekliye Düşük Faizli Kredi 60 Ay Vadeli

Halk Bankası Gülen Emekli Kredisi ile emeklilere ucuz kredi kullanma olanağı sunuyor. 20.000 Liraya kadar kullanılabilen emeklilere özel kredinin faiz oranları aylık % 0.95’den başlıyor. 20.000 TL kredi kullananlar 24 ay vadeyi tercih ettiklerinde aylık % 0.95 faiz oranından yararlanıyorlar. 20.000 Lira kredi için 60 ay vadeyi tercih edenler için ise faiz oranı aylık % 0.99. Halkbank’ın emeklilere özel kredisinden faydanmak için emekli maaşı hesap cüzdanı, nüfus cüzdanı ve bir faturayla başvuruda bulunmak dışında aranan herhangi bir özel koşul yok.

60 ay vadeye kadar kullanılabilen kredi için herhangi bir kefil şartı aranmıyor. Kefilsiz olarak kullanılabilen emeklilere özel krediden faydalanmak için 315 TL Dosya Ücreti ve ortalama 247,8 TL Sigorta Bedeli ödemek yeterli oluyor.

Halk Bankası Gülen Emekli Kredisi’nden yararlanmak için başvuruda istenen belgeler şunlar:

Emekli Maaşı Hesap Cüzdanı
Kimlik Belgesi
İkametgah belgesi veya son aya ait ödenmiş telefon, elektrik, su vb. faturası

Halk Bankası’nın emeklilerin yanısıra çalışanlara yönelik olarak düşünülmüş cazip kredi seçenekleri de var. Halkbank’ın kredi seçenekleri kamu ve özel sektör çalışanlarına ve tüm meslek gruplarına göre değişik ihtiyaçlara göre dizayn edilmiş. Halk Bankası’nın tüm meslek gruplarına sunduğu cazip bireysel tüketici kredisi ürünleri ile tüm ihtiyaçlar için gerekli olan nakit ihtiyacı anında karşılanabiliyor.

Tags : , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Halk Bankası Özel Sektör Personeline 60 Ay Vadeli Kredi

Halk Bankası özel sektör çalışanlarına ucuz kredi kullanma imkanı sağlıyor. Halk Bankası'ndan 20.000 Liraya kadar kullanılabilen özel sektör çalışanları için...

Kapat