Garanti Bankası Hızlı Kredi 5 Dakikada Cevap

Garanti Bankası banka müşterisi olup olmamaya bakmaksızın Türkiye’nin en hızlı kredisini veriyor. Garanti Bankası’na kredi başvurusu yapanların kredi onayı 5 dakika içerisinde cep telefonlarına geliyor.

Garanti Bankası Hızlı Kredi / 5 Dakikada Kredi başvurusu nereden yapılabiliyor?

Garanti Bankası 5 Dakikada Kredi başvuruları Garanti Bankası İnternet Şubesi’nden, Garanti Bankası Cep Şubesi’nden, Garanti Bankası internet sitesinden, Paramatiklerden, Alo Garanti’den, cep telefonunuzdan kısa mesaj ile ve Garanti Bankası şubelerinden yapılabiliyor. Garanti Bankası internet sitesinden almak istediğimiz kredi miktarı ve kredi vadesine göre kredi taksitlerini hesaplayarak öğrenmek mümkün.

Türkiye’nin en hızlı kredi veren bankası olan Garanti Bankası’ndan kredi kullanmak için istenen belgeler nelerdir?

Garanti Bankası Hızlı Kredi kullanmak için gerekli olan belgeler şunlar: Vatandaşlık Numarası bulunan Nüfus Cüzdanı, Adres Belgesi olarak son 6 aya ait bir fatura ya da ikametgah belgesi, Gelir Belgesi olarak ücretliler için bordro veya gelir yazısı, emekliler için banka cüzdanı, emekli tanıtım kartı veya emekli aylığı tahsis belgesi gibi bir emeklilik belgesi, şahıs şirketi sahibi olanlar için Vergi Levhası ve Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi / Güncel işletme hesap özeti, sermaye şirketi ortakları için Vergi Levhası ve Yıllık Kurumlar Vergisi Beyannamesi, kira geliri sahibi olanlar için Gayrimenkul Tapusu, 2 yıldan eski olmayan Kira Kontratı ve 2 aydan eski olmayan bir adet Kira Tahsilatına İlişkin Belge, faiz geliri sahibi olanlar için hesap cüzdanı, çiftçi olanlar için Çiftçilik Belgesi ve Zirai Kazancı Gösterir Belgesi.

Tags : , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Emeklilere Göre Kredi Düşük Masraflı Kredi Garanti Bankası’ndan

Garanti Bankası'ndan tüm emeklilere yönelik cazip ödeme koşullarıyla ihtiyaç kredisi. Garanti Bankası emekliler için 36 aya varan vadelerle kredi çekme...

Kapat