Finansbank Mortgage Konut Kredisi Faiz Oranları ve Vadeler

Finansbank değişik ödeme seçenekleriyle konut kredisi mortgage ürünleri sunmayı sürdürüyor. Finansbank Standart Mortgage faiz oranları % 0.73’den başlıyor ve 180 aya kadar vadelerle kullanılabiliyor. 24 Ay vadeye kadar Standart Mortgage Faiz oranı aylık % 0.73. Finansbank Mortgage ile en uzun vade olan 180 ay için ise aylık faiz oranı 1,19.

Finansbank’tan 100.000 TL Mortgage Konut Kredisi kullananlar 2.000 TL dosya ücreti ve 1.677 TL diğer ücretler ödemesi yapıyorlar. 60 ay vade ile Mortgage kullanılması durumunda aylık toplam maliyet oranı 1,04, 120 ay vadeyle kredi kullanılması durumunda ise aylık toplam maliyet 1,08 olarak karşımıza çıkıyor.

Finansbank’ta Standart Mortgage’in yanısıra İndirimli Mortgage, Masrafı Düşük Mortgage, Taksidi Düşük Mortgage gibi değişik konut kredisi seçenekleri var. Taksidi Düşük Mortgage 60 ile 180 ay arasındaki vadelerde kullanılabiliyor ve faiz oranı aylık yüzde 1.19. Masrafı Düşük Mortgage ürünleri ise 6 ay ile 180 ay arasındaki vadelerde kullanılıyor ve aylık faiz oranı yüzde 1.09. Masrafı Düşük Mortgage’in 1.677 TL ücret masrafı var.

Finansbank Konut Kredisi başvurusu için istenen genel belgeler ise şunlar:

Başvuru formu
Nüfus Cüzdanı fotokopisi veya noter tasdikli suret
İkametgah belgesi veya son 3 ay içinde düzenlenmiş hatlı sabit cep telefonu, sabit telefon, doğalgaz, su, elektrik faturası
Gelir Belgesi
Alınacak konutun tapu aslı üzerinden fotokopisi

Tags : , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Hızlı Para Axess ile 36 Ay Vadeli Nakit Kullanımı

Axess kredi kartı sahibi olanlar Akbank'tan 36 ay vadeyle nakit kullanabiliyorlar. Akbank Hızlı Para ile formalitesiz nakit çekenler uzun vadelerle...

Kapat