Finansbank Ay Sonu Hesabı Acil Nakit Kredi Nedir

Finansbank nakit ihtiyacı duyan ancak hesaplarında para olmayan müşterilerine AySonu Hesabı ile kendilerine özel belirlenmiş limitte nakit kullanma imkanı sunuyor. Finansbank’ın bu ürününün en güzel yanı her nakit ihtiyacında kredi başvurusu yapmaya gerek olmaması. Böylece kredi başvuru ve sonuçlandırma prosedürlerinden geçmeden hesapta para olmasa bile para çekme imkanı sağlanmış oluyor. Kira, okul taksiti, fatura ödemeleri ya da akla gelebilecek her türlü ihtiyaç için acil nakde sıkışanlar Finansbank’tan kredi başvurusu yapmadan nakit kullanabiliyorlar.

Finansbank AySonu Hesabıyla nakit ihtiyaçları için acil nakit çekimi yapmak mümkün. Finansbank banka kartı sahipleri kredilerini ceplerinde taşıyorlar. Finansbank AySonu Hesabı’ndan yurtiçinde ya da yortdışında nakit para çekimi yapılabiliyor. Haftanın yedi günü 24 saat yurtiçinde Nakit24’lerden, Tek Nokta ATM’lerinden ya da yurtdışında iseniz Maestro/Cirrus ve Electron/Plus amblemi taşıyan tüm ATM’lerden para çekilebiliyor. Geri ödemeler ise Nakit24’lerden yapılabiliyor.

Finansbank AySonu Hesabı alışverişlerde de kullanılabiliyor. Maestro/Cirrus ve Electron/Plus amblemi olan her yerden CardFinans Nakit sayesinde AySonu Hesabını kullanarak alışveriş yapılabiliyor. Alışverişleri peşin ya da taksitli yapmak mümkün. Alışveriş yaparken hesapta para olması gerekmiyor.

Finansbank AySonu Hesabı başvuruları Finansbank şubelerinden ya da SMS yoluyla yapılabiliyor. AySonu ile yapılan işlemlere uygulanan faiz oranı aylık yüzde % 4,75. Bu oranın bireysel ihtiyaç kredi faiz oranlarından daha yüksek olduğunu hatırlamakta fayda var.

Tags : , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Akbank 0,79 Faizli İhtiyaç Kredisi 10.000 TL Nakit Kredi

Akbank 10.000 TL'ye kadar tüm nakit ihtiyaçları için aylık %0,79 faizle İhtiyaç Kredisi imkanı sunuyor. 'Hayat kısa, haydi durma!' sloganıyla...

Kapat